bugün

entry'ler (20)

koray avcı

Ahmet Kaya şarkılarını böylesine güzel söyleyebilen tek insan. Önünde ceket iliklenir, şapka çıkartılır

eskişehir osmangazi üniversitesi

Son tercihim olan zaten ilk tercihim tutar rahatlığında yazıp tutarak beni knock out eden üniversite. Karşılaştırmalı edebiyat okuyan ya da kazanan varsa yazması rica olunur.

ülkücü sevgili

Sosyal medya hesap şifrelerinin hepsinin 1453 ve 1071in içinde bulunduğu kombinasyonlar olduğu için kolay alaşağı edebileceğimiz sevgili türüdür..

frambuazli

Bi chicago woman olamadık ama..

kocasını dövmeyen kadın

Kocasını dövmeyen mi dizini dövüyordu?

2015 ösys tercih sonuçlarının açıklanması

Artık ne zaman açıklanacağına dair büyük iddialara girip çıkan yere göre içkimizi belirleyeceğimiz lanet sonuçlar.
Yarın için büyük iddialara girdim arkadaşlar dua falan edebilenler etsin....

sakarya üniversitesi

Eğitim fakültesine gelmek isteyenlerin internet sitesindeki esentepe kampüsüne aldanıp gelmemeleri gereken üniversite.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"Bir menekşe kokusunda, seni aramak var ya."

alman dili ve edebiyatı

Sırf bölüm hakkında bilgi almak için üye olduğum ama çaylaklıktan çıkamadığım için kimseye mesaj atamadığım daha seçmeden yoran bölüm.

gamzesi olan kız v olmayan kız

Yüzü erken yaşta kırışacak olan bol kas eksikliği olan kızdır. Bkz. ben

1 60 boyundaki kız

Ne kadar "yere yakından korkun" lafları dönse de hiçbir zaman korkmayacağımız modeli.

iyi üni de kötü bölüm vs kötü üni de iyi bölüm

iyi üniversite kötü bölüm diye düşünüp tercih yapacakken bu entrynin kafa kurcalaması sorunsalı.

game of throne bitince oluşan boşluk hissi

2016'yı beklemeyi göze alamayıp tüm kitaplarını okuma çabaları..

erkekleri çekici yapan detaylar

Yakışıklılığının farkında olmayan yakışıklı erkek seksidir. Bir de köprücük kemiğinin belirgin olması..

game of thrones

George RR Martin'in bir sevdiğim karakteri daha öldürürse olay çıkartacağım ama onun için bile nereye başvuracağımı bilmediğim baştan aşağı üzen kitap/dizi serisidir.

iphone 6 yı matkapla delmek

Entryi görüp telefonuma sarılmama sebep olan salaklık göstergesidir.

gecenin şarkısı

Ahmet Kaya'nın Acılara Tutunmak şarkısının Poyral Karayel dizisinde söylenmiş hali.

2015 lys 5

50+ yapmış olsan bile sonuçlarıyla hüsrana uğratmış olan sınav.

2015 lys

Sözlüklerde tırım tırım istediğin bölümü okuyup bilgi verecek adam aratan, etrafa olsun bi sene daha bekleriz optimistliğinde baktıran sınav.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

"Hayat bizi yalancı çıkarana dek bulduğumuz cevapları doğru sanarız."