bugün

sağlık sağlık sağlık, sağlığını kaybedenler çok iyi anlar bu durumu abi net.
Tatmin, zaman, sağlık
Saglik
Allah korkusu
Saygi.
kulak burun boğaz.
Onur, huzur, gurur.
sağlık, iç huzur, ve biraz da para.*
Kendini sevmek, hayatı sevmek ve sağlıklı olmak.
kendisi ile amel edilen ilim, helal kazanç, gerçek bir dost.

ahir zamanda nadir bulunacak üç şey.

hangi zamandayız?
sağlık
para
sex
kendine sahip olursan başka hiçbir şeye sahip olman gerekmez, aslında istesen de başka hiçbir şeye sahip olamazsın sadece sahip olduğunu zannedersin.

unuturuz ama ölüm bize her şeyi hatırlatır.
güven
özveri
tecrübe
iyi bir dost
Sağlık
Zeka
Bunlar olursa mutluluk kendiliğinden gelir zaten.
para
para
para
Sağlık
Ev
Araba.
Mantık, cesaret, merhamet.
Akıl, para, güzellik.
Namus
Karakter
Ahlak...
gecen gun buna beyin kalp got demistim. bugun mudurun arkasindan ana avrat, soy sop giden, gelsin buraya onun agzina sicicam, neymis hak yemek hepsinin hesabini sorucam diyen bi calisma arkadasimin derdine ortak oldum. isyaninda sonuna kadar hakliydi. cunku muduru ego masturbasyonuna bahsettigim kisiyi malzeme yapmakla kalmamis bir de hakki olan mesaisine cokmustu.. aradan birkac saat gecip mudur odaya geldi.. arkadasima baktim. hadisene lan ters kose yapmanin tam zamani diye kas goz yaptim. dur kanka simdi bak nasi siccam agzina diye kas goz yapti.. sonra mudur buna firca kayinca mudurum haklisin ben de zaten onlara ayni sekilde soyledim ama bana kimse bi sey demedi kem kum gak guk diye sicmaladi..

bi kez daha anladim ki insanin aslinda tek bi seye ihtiyaci var.. got. sadece got.. o yoksa gerisi kuru gurultuymus.

lan iki saat dert dinledim beynim skildi bi de. hem de nasil uzulmustum haline. beter olsun gotsuz herif.

offdit: ay ne cok sismissem artik, icimi doktum resmen.
at, avrat, silah.

eş.
3. de tıkandım.
aile
para
ar
Akıl fikir şükür.
bana mutluluğun resmini çizebilir misin abidin demiştir nazım hikmet.

düşünsenize her şey var olduğunu bunalır insan.

o yüzden bana sadece beni biraz rahatlatacak bir kaç bir şey yeterli.

3 şey gereksiz.
Çok para
iyi eğitim.