bugün

gelişiyle sagopa kajmer başlığının altını çokça doldurması muhtemel, güzel müzik dinleyicisi nesildaşım. hoşgelmişler.
sagocu bir yazar herhal ki iyi iyi çossun sözlükte.
gelir gelmez formatı yardırmış yazar.

(bkz: hele bir soluklan yiğenim)
formatı iyice okumasını tavsiye ettiğim yazar. ayrıca yazdığı entrylerin arkasında durup, eleştiri aldıktan sonra silmezse, sözlükteki geleceği daha iyi olur.

edit:imla
birçok entrysinde, sözlük formatını yerle bir etmiş, çimdiklemiş yazar.
sözlük yazarlığı olayının dibinde olan şey. yazar demiyorum bak. şey.
tahminen liseli yazar.

çünkü ; sagopa lise çağlarında görülen bir hastalıktır.yok lan yoksa koleramıydı o.
merhabalar nesildaş.
hoşgelmiştir.
Dinci içerikli yazılar yazabilecek yazar.
nev-i şahsına münhasır yazarımızın nicki bile anlatım bozukluğu içeriyor, açtığı başlıklara pek takılmamalıyız. *
sagopa dinlediği gibi fikirlerinide benimsediyse az biraz muhafazakar olduğunu düşündüğüm yazar,nesildaştır,hoşgelmiştir.
bir sagocu daha hoşgelmiştir. saygıyla kucaklıyoruz. hit adam, hit herif, hit herif sago, seni hit herif.
ülkelerin müslüman ve hıristiyan olabileceğini kanıksamış yazar kişisi. arkadaşım ülkeler değil, insanlar din seçer. Ülke dediğin şey hangi dinden veya dilden insan olursa olsun onları bir arada tutan yapılanmadır. ayrıca (bkz: liseli detected)
(#9032764)

allah akıl fikir versin yazarı. isteyen, istediği ülkede yaşayabilir. ayrıca:
(bkz: ağır liseli alert)

edit: eksilemiş beni kıyamam ben ona.
(#9033206)
ayar vermeye çalışmış yazar kişisi. çok daha çalışması gerekiyor.

sagopa dinlemeye benzemez!
(#9033206)
kendisi, benim insan olmadığımı söylemiştir, tam tersi o kadar insanım ki, kendisinin insanlığını sadaka diye dağıtıyorum.
(#9033271)
daha sozluge geleli 1 ay olmadan yazarlara hakaret etmeye baslamis yazar. hosgeldin demekle birlikte dikkatli olmasini diliyorum.
anama laf eden bariz liselidir. yavrum bu kadar belli etme liseli olduğunu denilesi yazar.

(bkz: ağır liseli alert)
sırf 11 entrysini ben sildirmişim, 8 tanesi de beklemede duruyor. benim ispiyonlarım dışında en az 10 entrysinin daha silindiğinden ve biraz kurcalasam 20 tane daha formata aykırı entry bulacağımdan da adım gibi eminim.

sonra vay efendim uludağ sözlük neden gelişmiyor? böyle yazarları bünyende tutarsan babayı gelişirsin afedersin. yetmezmiş gibi bir de ekşi'de itü'de dalga konusu olursun.
an itibariyle çaylaktır.
hakettiğini bulmuş çaylak.
nick altının birden dolmasını canlı canlı gözlemlediğim yazar. ilk önce gördüğüm bir entrysine sinirlendiğim ancak sonradan müslüman olmayanlara saygı duyduğunu özel mesaj yoluyla belirten, ancak hakkında daha fazlasını bilmediğim yazar. şimdi çaylak olmuştur. aman tanrımdır, bu nasıl bir hızdır. ayrıca bu ne mal bir entrydir.
Geri dönüşü muhteşem olacak yazardır. Kendini bilenler şimdiden depar atmaya başlasınlar.*
(bkz: alalen)
(bkz: format katili)