bugün

yanlışım yoksa bir beşiktaş bolu maçıydı. top sağdan ortalandı kaleye paralele yerden gelen topu bu arkadaş sol ayak içiyle çizginin 15 cm dışından kaleye vurmak istedi. işte film de bundan sonra başladı. kaleci ve tüm rakip defans gol olacak diye bakışırken o top geldiği gibi tekrar ters yöne gitti. saffet vurduktan sonra yere düşmüş pozisyonu izlemekteydi. top kalenin sağ direğine çarptı tekrar yerdeki saffete geldi. önce direğe çarpan sonra yere çarpıp gelen bu topu saffet oturduğu yerden kafayla filelere göndererek futbol tarihinin bir ilkine imza attı. evet o oturarak kafayla gol atan ilk oyuncuydu. sonra ayağa kalktı yere tükürdü ve santraya doğru koşmaya bşladı. aynıyla doğrudur. maçı trt naklen vermişti ercan taner de lüle ve kıvırcık saçları ile anlatmıştı.
kocaeli büyükşehir belediye başkanı ibrahim karaosmanoğlu diyor ki; kaptan ne anlar belediyecilikten, onun işi futbol bıraksın bu işleri.

kaptan cevap veriyor; yahu siz amatör küme topçusunu başbakan yapıp hükümeti emanet ettiniz, ben milli takım kaptanıydım el insaf yahu.

ben bunu alkışlarım aga.
Rasimi bitirmiş yiğit boşnak.
22 temmuz 2007 seçimlerinde mhpden milletvekili adayı olup kazanamamış siyasi sporcucur.
Sancağı rasimin kötüne dikti.
parayı ve makamı çok sever.

stepnelik yapan çoban Bahçeli'nin koyunlarından birisidir.

not: rok'a yaptığından dolayı minnettarım, o ayrı. *
bakınca hep bir çakma hakan şükür hissiyatı uyandıran veteran top depici.
mhpden istifa etmiş.
fenerbahçe'nin yeni transferi issiar dia hakkında " Dia'yı dünya kupasında da seyrettik hızlı ve teknik bir futbolcu " diyerek futbol bilgisini, taraftarlığını, aziz yavşaklığını bir kez daha ön plana çıkarmıştır.

senegal dünya kupasına mı katıldı ? benim bildiğim en son 2002'de katıldı, onda da dia lise çağlarında bir çocuktu.
fransa milli takımında da göremedik dia'yı.

hangi dünya kupası birader ?
oldukca kazma bir futbolcu olmasina ragmen, sirasiyla, bjk, kocaeli, gs ve fb de oynama sansina sahip olmus yaraticiliktan yoksun futbolcu, simdiki menajer.
1980 ve 90 larda futbol oynamış Sırık forvetlerden.
Şimdilerde siyasetin içinde boy gösteriyor.
futbol oynadığı yıllarda itfaiyeci lakabıyla anılırdı. özellikle beşiktaş ta oynadığı dönemlerde takım ne zaman para derdine düşse, bir anadolu takımına kiralanır, ateşe düşmüş anadolu takımlarına ise attığı gollerle hayat verirdi. ayrıca kendisi kişiliği sayesinde büyük takımlarından bir diğerine gittiği için kınanmayan ender futbolculardandır. bjk, fb ve gs haricinde oynadığı bazı kulüpler, kültürspor, sarıyer , eskişehirspor, kocaelispor ve konyaspor dur.
şu sıralar oynanan istanbulspor kocaelispor maçı öncesi bir açıklama yapmıştır ki güldürmüştür baya.

--spoiler--
kocaelispor'la 2. ligde şampiyon olduk sonraki sezon 19 hafta lider götürdük ben sakatlanmasam şampiyon olurduk.
--spoiler--
kabadayı gibi konuşması vardır adamı yer bitirir. her şey bir yana da bu supersport denen kanalda eski maçlar vardır bilen bilir. orada bir saffet sancaklı maçına denk gelinirse kesinlikle izlenesi insan. sebebine gelince bugünün çoğu futbolcusundan daha teknik daha süratli ve daha mantıklıymış.
yerinde olsam beyaz tv'yi de kapattırırım.