bugün

far cry 2 de oyuncunun uyuyup dinlenebileceği ve oyunu save edebileceği ev. oyuncunun buraları sahiplenebilmesi için öncelikle burada ikamet eden ev sahiplerini öteki tarafa yollaması gerekiyor.
isveçli daniel espinosa'nın ilk hollywood filmi başrollerinde denzel washington ve ryan reynolds var. "no one is safe" mottosuyla çıkıyor. merakla beklemedeyiz.

edit: fragman da çok sağlam olmuş.
aslında muhteşem olan bir film.
ama gişedeki rakipleri çok güçlü. gerek spielberg olsun. gerek fetih 1453 olsun, gerek star wars gibi bir efsane olsun... bir sürü güçlü rakibi var.
ama unutmayın, titanic ve fight club da sinemaya aynı anda girmiş, titanic tüm ödülleri silip süpürmüştğü. fight club'ın kıymeti sonradan anlaşıldı.

bu: kıymeti sonradan anlaşılan bir film olmasın lütfen.

not: filmde zenci ayrımcılığı yapıdığını düşünüyorum. başroldeki zenci hariç tüm zenciler, aşağılanmış, kötü ve gangster gösterilmiş.

umarım yanılıyorumdur.
başından sonuna bilindik klişeleri barındırıyor olsa da ilerleyişi izlenebilir olan film. denzel washington hayranıysanız, hiç tereddütsüz izlemelisiniz zira denzel abimiz döktürüyor yine. rolünün hakkını fazlasıyla vermiş. ryan reynolds'ın performansı ise vasatın üzerindeydi. cia ve saman altından su yürütme mevzularını ustaca ve cesurca işlemişler filmde. konu olarak orijinalliğini kaybettiği nokta ise bourne serisini aklıma getirmiş olması. aynı üçkağıtlar, aynı hainler ve kaçınılmaz olan aynı sonuç.

izlemenizi not etmekle birlikte ryan reynolds'a küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum: ryancığım, iyisin güzelsin de kaşlarını küçük emrah moduna getirip bakmayı bırakırsan daha güzel olacak.
başrollerinde Denzel Washington ve Ryan Reynolds'un oynadığı 2012 yapımı film.

imbd puanı 7.1
Baştan sona klişe olan, iyinin de kötünün de kim olduğu hemen kestirilen, bir sonra olacaklar tahmin edilebilen, hiç bir süpriz barındırmayan, her şeye rağmen güzel çekimleri olan, boş vakti öldüren film.

Hayatımda bu kadar standart ve hiç bir yaratıcılık ve yenilik getirmemiş bir senaryo veya film izledim mi hatırlamıyorum. Filmin tek süprizi denzel washingtonın bu kadar sıradan bir filmde oynamayı kabul etmesidir kanaatimce...
--spoiler--
frost, o kadar tecrübeli, herkesin aradığı, tehdit gördüğü bir adamken ölebiliyorsa; afedersiniz ama o çaylak matt'in camına koyarlar camına. dalpenis, bi de kalkmış paris'e kız arkadaşının yanına gitmiş. nası cia ajanıysa mal. behzat ç'de bile olmuyo la bunlar.
--spoiler--
sonunda no church in the wild çalmasa adını bile beş dakikaya unutacağım film.Şarkı güzel, film aleladedir.
film aşrı klişe denzel washingtonun hatırı olmasa izlemezdim.
Denzel Washington ve Ryan Reynolds un başrollerde olduğu güzel bir aksiyon filmidir.
denzel washington'ın oyunculuğu ile kalkıp yürüyen film. şimdiye kadar denzel'ın oynadığı hangi film ortalama üzerinde değildir ki?

http://oznurdogan.com/201...e-house-dusmani-korurken/
Klişelerle dolu olsada oyuncular yüzündn izlenilir.
denzel washington için izlemiştim ancak film diğer filmlerine nazaran çok vasat. ona göre beklentiyi yükseltmeden izleyin.
Yine bildik bir hükümet içerisinde dönen dalavereler ve spoiler olmasın filmi. Yahu bu Amerikalıların nedir bu polisiye ve bir yerden bir yere koşa ajan izleme sevdası anlamış değilim. Filmde işte böyle bir yerden bir yere koşan bir çok ajan ve neden koşup çarpıştıklarını sonunda öğreneceğiniz bir yapım. Şahsen puanına aldanmayın; internette oyunculuk falan denmiş ama öyle performans sergilenecek bir oyunculuk nerede ?