bugün

(bkz: 2 tost 1 kola 1 durum)*
düşünceleri ile kendime sözlükte yeni bir dost edindiğim yazardır. ayrıca beni teskin etmektedir. *saolsundur.
bugün itibariyle bir yazarla olan anlaşılmaz ilişkisinden dolayı çaylak olmuş çaylak, ya da yazarımsı..
çaylak olması bizi üzen yazardır. en yakın zamanda aramıza dönmesini beklemekteyiz.
terörist zihniyetli soysuzlara cevap verdiği için abisi yaşında olduğumdan kızmakta haklı olduğum yazardır.
fena halde iyi gözlem yapan, "sakaldaş"*, sıcak kanlı yazar.*
anadolu delikanlısı izlenimi vermiş sıcak adam.
çok efendi, sessiz sakin bir adam. yalnız bir deli sessizliği var sanki. korkuttu bu haliyle beni.*
sıcakkanlı , yardım sever , hos sohbet yazar. tanısmaktan mutluluk duyası geliyor insanın. *
aziz istanbul zirvesinde tanıştığım bana sessiz sakin diye yazan ancak kendisi benden daha sakin takılan yazar. * * *
2-3 zirvedir kendisine rast geliyor , memnun kalıyor ve bu efendiliğini bozmamasını temenni ediyoruz efendim . *
abazanlarla kafayı bozmuş yazar...
abazan aşağı! abazan yukarı! haydiii...
(bkz: haklıdır yazarı)
(bkz: abazanlara ölüm) *
(#1483156)
(#1483156) yukarıdaki entrylerinde haklılık payı olduğu açık olan yazar.
an itibariyle sözlükte ırkçı kişiliğe büründürülmüş yazarımsı..
sınıfta arka sırada oturup haylazlık yapan öğrenci tipi. anlamıyorum; anlatılan yerden sorunca dinlemediği konularda nasıl doğru cevap veriyor?
hebelehubele ile aynı batak masasında olduklarında, masaya oturmamak için
ulan bizim ev yanıyormuş diyerek kaçılmalıdır...

aksi halde çaycı ile muhattab olmak zorunda kalınabilinir.
(bkz: dört düğün bir cenaze)
ısrarcı ve inatçı yazar... * *
yolladığım özel mesajda bjk'ya küfrettiğim için beni moderasyona şikayet eden yazar.* sayesinde ilk defa şikayet edildim çok heyecanlıyım diye düşünürken arkadaş oluverdik...ama oldu mu şimdi bu ? *
dil bilgisi olmayan yazar.. (bkz: hahaha)
(bkz: kelebek uçar arı gibi sokar)
çay-lak yazar..
nickini ilk gorudugumde su sekil anladıgım yazar.
"sadık , ordan iki tost bir ayran "

tanım: kaliteli entrylerinden oturu tebrik edilesi yazar.
sonu olmayan sataşmalarının ancak kendisine zarar vereceğini düşündüğüm yazarımsı..
(bkz: nickimi yalayan yazar)
hakkinda bu kadar entry girilince* yine çay ağaci oldu sandığım çaylak, yok lan ne çaylağı yazar.
tanımadığı birini savunabilecek kadar erdemli yazar. zor bulunuyor bu devirde böylesi.*