bugün

3. nesil peşimi bırakmayan yazar. burda da buldu bizi. mk sözlükten transferdir. allahtan sözlük yapmayı bilmiyorlar yoksa getiremezdik buralara. hoşgelmiş yazarı..
hemşehrim olan yazar. hoşgelmiş.
(bkz: zorla nick altına entry yazdıran yazar)
nick ile gönlümüzü kazanmış yazardır. hakikaten iki sadık dosttur hayat ve ölüm hoşgelmiştir.
(bkz: yazarı sözlüğe ısıtan yazarlar)
tavlada her daim eline meline verdiğim yazarımsı..
haydin bu pazar çaya zirvesi nde tanısdığım sanki kırk yıllık arkadasmışcasına kaynastığım başarılı kardesimiz.
(bkz: çakal yazar)*
ilk zirvem olmasına rağmen sayesinde ortama daha bir kolay ısınmamı sağlayan yazar.
ben bunları bir kaç kişi sanıyordum, demek bir kişiymiş. tanışamadık. belki tanıştık ama nicki 2'li 1'li bir kulağımdan geçti diğerinden gitti. yok, geldi çıktı. dondu kaldı mıydı?
sadık 2 dost 1 hayat 1 ölüm? * bu bişeyin tarifi olmalı ama ne...
üç koca denklemmmm...
bir ayrılık bir yoksulluk bi ölüm'den de aklıma gelmeyen yazar. *
1 hayat+ 1 ölüm= 2 sadık dost
2 sadık dost- 1 ölüm= 1 hayat
1 hayat-1 ölüm= bu ne ya. korkuyorum anne biz daha buraları görmedik ki.*
tavla oynamayı zamanla öğrenecek yazar bir de iddialıydı nerdeyse mars ediyordum yazarı.
enigma makinesi marifeti ile nickinin sifresini çözecegine inandiğim yazar.
sözlükten kolay kopamayan , acıkmasa burada sabahlayacak yazar.*
nickini tek kağıda yazamamış, yazdıklarını da apolet gibi omuzlarına yapıştırmış, cin gibi, sohbeti neşeli diğer yazarlara kulak yaptığı fotoğrafı pek yakında sizlerle paylaşacağım yazar.
rumuzunu şimdi anladığım yazar. valla bana göre kısaca sadık...
hemşehrimmiş yazarı. * * *
ilk gördüğüm anda nickinin nasıl okunacağını bilmedim. rakamlar hangi sözcüğe ait anlayamamıştım.
yazım kurallarına zaman zaman dikkat etmese de yazılarını beğenerek okuduğum,siyasi düşüncelerine katıldığım uludağsözlük yazari.
internet cafe köşelerinden entry girmekten sıkıldığı için amca oğlunda sabahlayacak olan sözlükle ilk gün doğumu görecek olan yazar..
gözümün bir yerden ısırdığı* nickini seneye de kullanır diye büyük almış olan tek kişilik dev kadro. *
benim nickin altına 3. entry' i giren ve yazılarında iyi tespit yaptığına inandığım yazar arkadaşımız.
entry girmek için bir haftalığına pc kiralayan yazar. ***
(bkz: nick altı dilencisi)*
nickimin altina yazdigi entryinde nickimin hos oldugunu soylemis yazar. bende iade-i ziyaret edip iltifat olarak kendisinin nickinin de guzel ve dusundurucu bir nicki oldugun soyluyorum. * *