bugün

üzülerek gözlemlediğim kadarıyla, beni erkek olduğumdan utandıracak kadar yüksek bir yüzdeyle gerçekleşen sahtecilik. kızın duygularıyla oynamayı geçtim, kendi kendine yalan söyler bunu yapan (abi seviyorum işte bak gül de verdim), ki bu da, onun insandan sayılmaması için yeterli bir sebeptir...
bir yiğit özgür esprisini bizlere hatırlatan durumdur.

-elleri'nin cok guzel oldugunu soyleyen oldu mu?
+hayır
-sinirlenince cok guzel oluyosun..
+aa sinirlenmedim ki ayol..
-buraya sık gelir misin?
+ayol sen ezberden konusuyorsun..bir kendin gibi konus bakim..
-meme göt göt meme göt meme
+tamam anlasıldı simdi
-sinirlenince sık sık gelir misin soyleyen oldu mu?
+hah yandı devreler..

ayrıca bakınız; becermek.
(bkz: herkes domaltır sevdiğini)
türk erkeğinin doğasının parçası.
ya kızda ona becerilmek için yaklaşıyorsa.
asil duyguların, yüce insanların bulunduğu durum. ayrıca profesyonel olarak dahil olduğum durumda. sen ne sandın ki ?
adiliktir.
oldukça olağan ve doğal bir durumdur.aksini iddia etmek en ucuz samimiyetsizlik örneğidir.
(bkz: ya ne olacağıdı)
uğraşma bu kadar, vermeyince demezler mi adama, bre deyyus ne gerek vardı, illa s.kmek istiyorsan bi hatunu, parası neyse ben vereyim, git bi kerhaneye, azcık gevşe gel....hadi bakim.

derler, ben derim.
erkeklerin kalbinin yerinde penislerinin olduğunu düşündüren şeydir.
insan taklidi yapmaya çalışan kişiliksiz bir yaratıktır bunu yapan.*
gözünü kırpmadan "seni seviyorum" cümlesinide çok rahat kurabilirler. iş bittikten sonra ise "yürütemedik be nazlı yarim" der kapıyı çekip çıkar. bu türler yüzünden erkek olmaktan utanıyor insan.
hiç bir zaman böyle bir duruma düşmedim. allah da düşürmesin. ama bizim türk erkeklerinin bu bacak arasındaki 250 gr et için şekilden şekile girdiği gün gibi aşikardır. olaya biraz normal bakabilsek, hayatta olmamızın tek anlamınının bu olmadığını bir anlayabilsek. ama nerde.
erkekliği sadece "becermeye" endekslemiş yurdum gencinin en etkin silahıdır.
bunu yiyen, yine yiyen, tekrar tekrar yiyen ve usanmadan yemeye devam eden gerizekalı kadınlar olduğu sürece takipçileri tarafından asla terkedilmeyecek yaklaşım tarzı.

işe yaramasa kimse denemezdi değil mi?
(bkz: uçkur bağı beyninde olan)
amacı "sadece becermek" olan kişinin karşı cinse nasıl yaklaşması gerektiğini bana sorgulatan cümledir aynı zamanda. birisiyle yalnızca cinsel ilişki yaşamak istediğini, başka hiçbirşey istemediğini nasıl belli eder insan karşısındakine? yanlış anlaşılmasın tabi, becermek için romantik yaklaşsın demiyorum.

başlığın teminolojiside ilginç baya:

(bkz: romantik yaklaşmak)
(bkz: becermek)
(bkz: romantik yaklaşmak)
(bkz: yıldırım aşık olmak)

(bkz: hayattan soğumak)*
becermek istiyorsan direk öyle davranacan,romantikliği pis işlerine alet etme hacı denmesi gerekir.
(bkz: ya bi siktir git çay koy)
şerefsizliktir!
ayıptır, günahtır.
sekse inanılmaz anlamlar ve tabular yüklemiş yurdum genç kızlarının esefle kınadığı davranış tarzı. bir kıza romantik yaklaşacaksan sonunda ya evinin kadını yapacaksın ya da karşılıklı pişti oynayacaksın halbuse. olmadı en az 5 yıl seviyeli bir ilişkide bulunman lazım. aksi takdirde romantik davranmak o.ospu çocukluğundan başka bir şey değildir. aklınızda buluna.
bir kıza sadece romaktik yaklaşmayı becermek*.
(bkz: becermek değil hayvan herif sevişmek diyeceksin)