çok güldüğünde bir anda akla gelen çok ağlayacağım düşüncesi.
evde tek başıma kulaklığımla müzik dinlerken birinin eve sinsice girip beni boğazlayacağı düşüncesi.
Denizden cikinca ya da cok yuruyunce popoma kramp girmesidir.
-çekirdek çitlerken konuştuğum vakit öksürmeye başlamam.
-erken saatlerde yattığım da çok çok nadir rüya görmem.
bir yere dakikalarca bakıp sonra kendine gelmek sadece banmı oluyor?
vücudunda kaşınan yeri bulamamak.
görsel
görsel
görsel
gözün önünden hızlıca uçup giden nesneler.
kapısında erkek resmi * olan tuvalete giriyorum. trafik ışıklarında bu durum kafamı karıştırıyor. cinsiyeti ne oluyor bunların. nasıl olacak çözemiyorum..baylar geçse bayanlar bekleyecek ve tam tersi. topluca söz öbeği buradan geliyor sanırım. *
uyurken biri izlerse uyanmak.
içinde bulunan durumu daha öncede yaşamış gibi olmak.
arkadaşlarla toplanıp gidilen kafede nargile içenlerin dumanına maruz kalınması sonucunda, sesin yavaş yavaş kısılması, burnun akmaya başlaması, ses kısıkken ortamda genelde müzik de olur, bağırarak konuşmaya çalışmak sonucunda ortamda insana gelen rahatsızlık hissi.
kasılma.

evde rahat rahat tek başına takılırken ya ben bir filmin içindeysem ve insanlar beni izliyorsa, hissine karşılık kendi kendine cool takılma çabaları.

uzun zamandır görüşülmeyen arkadaşlarla toplanmak için ayarlanan tarihe yaklaştıkça insanı basan heyecan. rezil olmasak bari duygusu.

görüşmeden sonra geçirilen zamanı yeniden gözden geçirip, ulan şu hareketi yapmayaydım iyiydi, şunu söyledim ya rezilim ben, gibi iç hesaplaşmalara gitmek ve önce günlük sonra aylık uzun vadede yıllık hatırlamalarla aynı utanma hissini yaşamak.(bu en berbatı)
sözlükte birisi mesajını editleyip, not: bende şu takımlıyım, yada eksi vermeyin yeter ironi yaptım, ne kadar da şöyle varmış sözlükte eksi'den anladım, tarzı bir entry gördüğüm an elim eksi butonuna gidiyor, acaba benden baikası varmı böyle.
uyurken bazen düşüyor hissine kapılıyorum. * * *
güneş çıkınca sümüğün akması sonucu düşündüğüm his.
Bazen tam dalıp gitmişken bir anda telefonun çaldığını düşünüyorum. Sadece bana mı oluyor yani?
toplu taşıma araçlarında oturup kulaklık ile müzik dinlerken sürekli boğazım kuruyor. yutkunma ihtiyacı duyuyorum. biriktirerek yutkununca acaba yanımda oturan kızsa sapık falan olduğumu düşünür mü diye geriliyorum. yutkunma sesinin ne kadar çıkıp çıkmadığını da kulaklık olduğundan duyamayıp iyice geriliyorum. sonunda kulaklığı çıkarıyorum. müzik dinlemiyorsam bu olmuyor.
Ramazan da (bkz: uyku duzeninin bozulmasi)
başlık açarken sadece benim karşımamı çıkıyo bunlar

1. tokyo
2. bursa
3. uludağ
4. birinci dunya savasi
5. akbank
6. yazınsal yaratı
7. sms
8. nil karaibrahimgil
9. toynak
10. vibrasyon.
böyle bazen oluyoki o kaldırımın çizgisine basınca çatıdaki sniperci beni vuracak gibi oluyo. sizede oluyo mu la.
(bkz: uyurken düşüyormuş gibi olmak)
görsel
ortak zevklerimin olduğu, bir şekilde görüşlerimin uyuştuğu insanları tam olarak tanımasam da sempati duyuyorum. sosyal ilişkiler konusunda önde başlıyor böyle insanlar. tek cümlede ''tamam işte bu'' diye hızlı bir karar verebiliyorum.