bugün

Vah susamım vah...
Tenkite ve doğru bilgiye kapali yazardır. Kemalistler gibi.
Burnu havadadır kendini bir şey sanar.
kimseden mesaj almak istemeyen yazarlara da mesaj atmaya çalıştığınızda bu ileti çıkıyor. o adamlara götü kalkık falan demeyin.

zira o ipneler ukalalığın zirvesindeler. *
ben de bunlardanmışım . hatırlamıyorum swh.
Ben sadece kızlardan alıyorum. (bkz: Uludağ sözlük premium üyelik)
o da işin şov kısmı işte arkadaşlar, şov biznıs böyledir. sözlükte ne kadar aktif yazar varsa takip edip sonra da "sadece arkadaşlarından mesaj alıyor" yapıyorlar. haliyle bir şey değişmemiş oluyor.

"pelinsu mesaj alımını kapattım ben aşkilokko, haberin olsun" diyebilmek için girişilen bir çeşit çakallık yani.
dün anladık ki bi skandala karışmak istiyorsanız mesaj ayarınız herkese açık olacak. avındayım bakalım kısmet olursa bi skandal.
bir de arkadaşı olmadığı için özel mesaj alamayan yazar vardır.. :')
iffetli bir dişi yazar olduğuna dair bir bilgi yoksa eğer kibirli olduğu hakkında önyargıya varılacak yazardır. yoksa neden mesaj alımı kapatılır ki? hem bir ihtimal de herhangi birisi mesaja kapalı yazar kişisinin yardımına ihtiyaç da duyabilir.
sapığı çoktur.
bez bebek sadece arkadaşlarından özel mesaj alan yazardır yazacak diye bekledim ama başka bir açıdan bakmış olaya bu sefer...

uludağ sözlük'te sapık yazar bulmanız imkansız gibi bir şeydir. sol frame olsun, özel mesajlar olsun ben daha cinsellik ile ilgili bile bir entry yazıldığını görmedim...
Kendini beğenmiş bencil yazardır.

insanların bir ihtiyacı olur mu acil ulaşılması gerekse ne olacak gibi önemli sorunları önemsemez. Maalesef Evet.