bugün

Baya sevdiğim bir diziydi kendisi. Bugün iş yerinde canı çıkmış, dermanı kalmamış, ağrımayan tek bir hücresi kalmamış bir garip sağlık çalışanı olarak, çay çekirdek eşliğinde uzanarak televizyon izleme hayallerimi yıkmıştır.
Son bölümünde ağır sıçmıştı. Bence korona bahane asıl neden senaryonun tıkanması.
Hiç izlemedim fakat sanırım yine aldatma içeren dizi. Öyleyse izlemek anlamsız.
Cansu dere bu tarz rollerde çok başarılı hakkaten. Şahsiyet ve ezel'de de olduğu gibi Ruhsuz, duygusuz intikamcı kadın karakterlerini canlandırmakta üstüne yok. Bütün sayko kadın karakterlerini cansu dere'ye ve beren saat'e versinler fikrimce. Bu ikisi Mümkünse başka da bir şey oynamasın. Çunkü ikisi de sadece bu Karakterlerin oyuncusu.
Sakatatsız ehehehe. Volkan gibi çok koca vardır eminim. Asya akrep kadını olabilir.
2 yıl sonra işler değişmiş.

Bakalım neler olacak bundan sonra.

Bu haftaki bölüm Biraz sıkıcıydı gibi ...
Bölümler Kore versiyonuna göre ilerliyor. Boyle giderse on bölüme dizinin bitmesi lazım. Çünkü çok mevzu kalmadı. On altı bölümde bir televizyon dizisi bitsin de tarihe geçsin. Uzatırlarsa tadı kaçar.
Yine içinde aldatma, ihanet, seks ve ihtiras barındıran meme dolu tv dizi programı.

Heyy yavrum dizi senaryo yazarları heyy .
izliyorum ben.
Şu ana kadar izlediğim en iyi dizi..Cansu derenin oyunculuğu muhteşemm..
evet şu iğrenç dönemin içindeyiz ya herhes herkesle evli barklı insan da aynı bekar insan da.
derin karakterinin saçmalık olduğu dizi. o kadar zengin ve güzel bi kız olacan volkan gibi bi karta mahkum olacan onun embesil arkadaşlarına yaranmaya çalışacan. daha neler lan hiç mi çevresi yok bu karının?
"Volki tolki" diyen elemanın laf sokma sahneleriyle bizi bizden almaktadır.
Tüm kezbanlarin izlediği dizi.
Hep diyorum, bu insanlar bu kadar çok şeyi izleyecek zamanı nereden buluyor?

24 saatten fazlasına mi sahipler acaba. Helal olsun.
Volki tolki diyen elemanın şevval sam'ın oğlu emir tarık (selçuk dağcı karakterini canlandıran) olmasına çok şaşırmıştım.
küçük oğlanın kleptomani olduğunu farketmemle bıraktığım dizidir.
Belkide izlediğim en saçma 3 diziden biri. Özellikle cansu dere'nin itici halleri ve kötü oyunculuğu da buna en büyük etken.
Havası sönen dizi.

Dizi Bir ergenin travması moduna döndü.

Sıkıldım.
Dizideki genişlik maşallah konya ovasında yok.
görsel

Yeni afiş yeni hikaye mottosuyla artık yeni bir dönemeçe girdi.

ingiliz dizisi doctor foster'dan uyarlanan dizinin orijinaline bağlı hikayesinin sonuna gelindi. Artık klasik türk dizisi mottosundan hareketle kaldığı yerden devam etmeye başlayacak ...

Bu bölümde fark edeceksiniz.

(bkz: swh).
Kocasını elinde tutamayan tavşan tipli karının asyayı gazladığı dizi.
kimin ne yaptığını anlayamadığım dizi. iki kere denk geldim. melankolik iki tipin ve de çirkin bıyıklı bir ergen arasında geçen abuk subuk acılı aşk hikayesi gibi...

bok gibi dizi. izleyenleri anlayamıyorum.
Orijinal hikayesi bitince saçmalamaya başlayan dizi.

Başka dizilerden konu araklayarak ilerliyor.

Vasat.
görsel

Sadakatsiz, ispanya'daki yayınına zirvede başladı!

Antena 3 kanalında "Infiel" adıyla dün akşam ekrana gelmeye başlayan dizi, ilk bölümüyle hem yayınlandığı saatin lideri oldu hem de 2,357,000 izleyici / %18.1 share ile kanalın gün içinde en çok izlenen yayını oldu. Infiel, böylece en yakın rakibinden bir milyondan daha fazla izlendi ve 7.7 puan daha fazlasını elde etti. ilk bölüm Aralık 2020'den beri kanalın en yüksek izleyici sayısına ulaşan dili ispanyolca olmayan dizisi olurken share oranında ise Temmuz 2018'den beri yine kanalın elde ettiği en yüksek oran oldu.

http://www.ranini.tv/habe...-yayinina-zirvede-basladi
Sezon sonunda final yapma kararı alan dizi.