ismi duygudur. sevgilisiyle tanıştırdı. adam kıro, atarlı giderli, asla arkadaşım olmayacak birisi. herifi araştırdım hırsızlık, gasp, adam yaralama gibi konularda 3-5 vukuati var.

duyguya söyledim biliyorum dedi. adam buna söylemiş yatıp çıktığını ama suç detaylarını söylememiş. bir de herif işsiz kızın iyi bir işi de var. adam kızın parasını yiyor. şimdi ben bu kızı nasıl ikna ederim?
bundan bizene olması.
sabıkalı duyguyu götürüyor, duyguya aşık olanda sözlükte ağlıyor.*
"Bad boy" sevenler derneği üyesi bir kızcağız. Kurt-kuzu ilişkisi. Şimdilik heyecan verici ona ama hırpalandıkça anlayacaktır.

Adamın kızdan sıkılıp pavyona uğradığı bir gece omuzlarında ağlayacak, bekle avını kardeşim.

Edit: O kız bir zamanlar sallapatiydi.
Bazı kızlar sever öyle tipler. Salaklık işte.
aslında duygu o kıroyu sevmiyor sadece korkuyor, lavuk fena korkutmuş duyguyu.cesaretini toplasın bitirsin ilişkiyi, lavuk bi bk yapamaz...aranmasıda vardır onun.
Yarın kadına şiddet diye haberlerde adı çıkar
Oysa ki suçluya yardım ve yataklıktan içeri alınması gerekir böyle serserilerle sevgili olan kadınların.
alan razı veren razı durumudur. bu kızlardaki maço erkek sevgisi ne zaman bitecek acaba? yavrum finalde ya öldürülüyorsunuz, en iyi ihtimalle ağzınızı burnunuzu kırıyor herifler. hala ders almıyorsunuz.
Sen gerçekleri söyle sonrasına karışma. Bu gibi durumlarda olan hep 3. Kişiye olur. Zaten seviyorsa adamı senin söylediklerine de pek kulak vereceğini sanmıyorum. Kendisinin gerçekle yüzleşmesi daha iyi olur.
Yha orasını çok şeapmayın, misal benim ömrümün yarısı karakollarda, adliyelerde, cezaevinde geçti. Aç uyap’ı 26 tane kaydım var amk! Çok da tın!
standart bir kadın olan duygudur.
bunun ingiltere versiyonu vardı, hapse giren arnavut illegal göçmen adam sırf yakışıklı diye bütün kadınlardan mesaj almıştı *gel benim evim de hapishane* diye.

Dayak ver, birkaç tarafı kırılır, ona rağmen *ayyyhhh aşıgım* demeye devam eder bu mallar.

Kadınları çok umursamamak gerek. Mantıklı davranan canlılar değiller.
niye acaba, suriyeli bulamamış mı?
mana bulmak istemiyorum ama, bizim burda böyle bir kadın var. kocası cinsel suçtan içerde , kadın bundan çocuk yaptı ve kocasını hapiste bakıyor.