bugün

filmi yapılarak bitirilmiş bir karakterdir. hadi ilk film neyse de ikinci film tam bir rezalet, o ikinci film recep ivedik filmlerinden hatta son dönem türk sinemasının(!) genelinden hatta ve hatta yazlık, kışlık kore araklaması dizilerden bile boştur. hayatımda bu kadar boş bir film izlememiştim, sabit kanca filmi bile değildi.
Güldürüyor ama sabit kanca duygusal bir tipleme aslında. Saygılı sevmeyi bilen, Güzel karakter. Street fighter sahnesi süperdi.
izlediğim en saçma filmlerden biri. diğerleri de osman pazarlama, g.d.o karakedi, ali kundilli ve türevleri olabilir. zamanımı başka filmleri izleyerek harcasaydım keşke dedirtir.
An itibariyle kanal d de başlayan sıçmık.

Bir insanın kendini bitirmesine örnek film..
Skeç olarak güzel film olarak içi çok boş olan yapım.

Milyoner, recep ivedik ve şafak sezer mizahı kırması bir film.

Skeç ise gerçekten orijinal bir karakterdi keşke hep skeç olarak kalsaydı.
Ne kadar itici bir tip. Filmde bir boka benzemiyor.
an itibari ile kanal d de yayınlanan komik film . 30 kere izlense de güldürüyor. evet.
esteban özel ilgi alanıdır.
Vakit geçirmek için öylesine izlenmeye değecek türden film. Evet.
Recep ivedik türevidir. dudak ucuyla konuşmasaydı belki sonuna kadar izleyebilirdim, ama ne yazıkki 14 dakika dayanabildim sadece.
Gördüğüm klasik türk komedi filmidir. Özenti özenti ve özenti.
Az önce tv de son sahnelerine denk gelip anında sabit kanca'nın hatalı cevabını yakaladığım filmdir. Şöyle ki sunucu sabit kanca'ya pokemon'da ilk sekiz rozet için savaşılan yeri soruyor. Kanca ise "indigo yaylası" cevabını veriyor. Indigo platosu veya yaylası pokemon'da kanto bölgesindeki 8 gym den tüm rozetleri toplayan trainerların son durağıdır. Elite four ve şampiyonla karşılaştıkları yerdir. Sabit kanca'nın "kanto bölgesi" cevabını vermesi gerekirdi.

Pokemon profesörü muz vurusu sözlükten bildirdi.
ismail Baki nin canlandırdığı karakter.
kısa skeçlerine nazaran filmi bok gibidir. rakı sahnesi az biraz güzeldir.
farkli bir tur filmdir. bunu sadece komedi olarak gormek yanlislik olur. (bkz: baska bisey bu usta)
youtube da tiplemelerini her an izliyorum. yabancı ülkelerde mr. hook diyip yutturduklarını duydum dm de sabit kanca ice ice baby diye ararsanız treaser ı karşınızda. gülmekten kırıp geçiren muazzam bi şi.
Kancayla sunucu arasında geçen küfürlü diyaloglarda çorbanın baharatı.
en az tolga çevik filmleri (bkz: sen kimsin) ve (bkz: patron mutlu son istiyor) kadar saçmak sapan salak bir film.dayanma sürem 22 dakika.
sauna sahnesinde kekonun sağında oturan rus atı yüzünden takılı kaldığım über saçma film. o nasıl birşeydir öyle lan.
Sinemaya; hem de ilk vizyon'a girdiğinde gittiğim filmdir.

Gidenler hayal kırıklığı yasamistir bilmem ben de yaşadım. Fakat ben filmde sadece espriye bakmam. Filmdeki sempatizm ruhu da önemlidir benim için. Farklı ve enteresan filmleri hep sevmişimdir.
helikopterin kaskosu konusu üzerinden ayrı bir film yapılabilir. acaba ordudaki helikopterlerin böyle bir kaskosu var mı ya da buna benzer olaylar yaşandı mı bilinmez ama, helikopterin kaskosunu deldireceksiniz derken bile komik geliyor insana. filmin geriye kalan kısmı ansiklopedi okumaktan farksız.
Insan izliyor biraz ama sonra nedense sıkılıyor. Film çok fazla sarmiyor nedense.
an itibariyle kanal d de yayınlanan film.
buna gülen çocuk kör olmuş. evet.
Ne saçma bi film ev halkı yüzünden izlemek zorunda kalıyorum bi bok anlamadım.
Çene yamukluğu olan küfürbaz hayali karakter. Bir başyapıt.