bugün

Kuşkusuz yüksek bir enerji ile yolda herkese selam veriyorum, tanıdıklarla sohbet etmeye çalışıyorum ama herkes suratsız. Öpücük mü verelim ille.
suratlarına tükür hoşlarına gidecektir.
Düşünsene geç yatmışsın zorunlu iş için kalkıp hazırlanıyorsun camdan bakınca hava yağışlı ve kapalı gri bir hava. Sonra çıkıyorsun işe gitmek için günün sorunları ile yüzleşmene az kalmış. Ne bekliyorsunuz ki gülmek mi?
Valla beni ilgilendirmez ben gece vardiyasından çıkıyorum eve gidip yatacağım. Sabahçılar düşünsün premses. Bir sirke satma olayı.
Burası türkiye. Geçim sıkıntısı, ekonomik kaygılar, mülteci sorunu vs. vs. Düşük gelirli bir semtte yaşıyorsanız benim gibi herkesin yüzü asıktır hiç şaşmaz.
milletin çoğu kaçta biteceği belli olmayan mesaiye zorla kalkıp gidiyor geçinebilmek için. üstelik kaçta biteceği belli değil ama hakkını alamayacağı kesin.

hele bi istesin hakkını, dışarıda binlerce işsiz var.
Bu konuda gururla istisnayım. Genelin aksine sabahları oldukça enerjik ve güler yüzlüyümdür.
Ve bu başlıktan 86 tane daha olması ve halen açılması kadar yarrak bir durum.

Üzücü.
frekans mevzuu bu.
gece nasıl yatıp, sabah nasıl kalktığımız da mühim, psikolejik olarak.
sen a haber izlemiyorsan tabii asık suratlı olursun.

adamlar hizmet yapıyor burun kıvırıyorsunuz. siz bilirsiniz.
Ben gayet neşeliyim sabahları. Oğlumu neşeyle sohbet ederek okuluna götürüyorum. Onun için de motivasyon oluyor. Allah bozmasın.
Görülen rüyanın etkiside olabiliyo şüphesiz.. güzel rüya gorunce sabah keyifli oluyorum kötü rüya olunca canım sıkkın oluyo..