bugün

(bkz: ben sana adam olamazsın dedim)*
anne karnında rahat rahat yatmaya benzer.
gerçekten tarifi olmayandır.
başka bir huzurdur o müslümana.

hiç namaz kılmıyor olabilirsiniz, oruç ta tutmuyor olabilirsiniz. anlarım, çünkü ben de yapmıyorum açıkcası bunları. ama müslümanım işte.

bahsi geçen namazı bunları yapmasanız bile en azından esen bir sonbahar sabahı denemenizi tavsiye ederim..
sabah namazı kılarken duyulan huzur anlatılamaz ve kişiden kişiye değişir.
edit:sabah namazı kazaya kaldı. :(
yoktur böyle bir huzur. insanda huzur duygusunu getiren gecenin kör karanlığında etraftan başka hiç bir sesin gelmemesi, bir kaç dakika sonra güneşin doğacağının yarattığı rahatlıktır. Mesela ben sabah namazı kılmıyorum ama o saatlerde kalktığımda ya da uyumak için o saatlere kadar kaldığımda aynı duyguları yaşıyorum. Bu güneşin doğması ile gecenin bitişi arasındaki süre insanın tüm diğer meşgalelerini unuttuğu ve aklından geçen en saf fikirleri düşündüğü zaman.
içerik bulunamadı.
süperdir cidden. ama yine de

(bkz: take it easy okey şakirt)
başka hiçbir şeyde olmayan huzurdur.
inanan insanın iç huzurudur.
fiziksel, ruhsal ve zihinsel rahatlamadır.
yoga meditasyon gibi rahatlama tekniklerine gidemeyenler için söylüyorum 2 rekat namaz ile onlardan çok daha fazla iç huzuru yakalayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir maddi güce gerek kalmadan.
naçizane fikrimdir.
Diğer vakit namazlarına göre daha fazladır.
Sabah namazı yüze Nur, kalbe sürur.
bu sabah 5'de uyandım, abdestimi aldım ve sabah namazını kıldım. şimdi de ders çalışıcam. namaz bünyemi huzurla doldurdu.
Sabah namazında ayrı bir huzur vardır. Evet.
Sözlükte reklamı da yapıldı mı tadına doyulmayan bir huzur olsa gerek.
sabah namazı yüze nur kalbe sürur.
vakit namazlarının herhangi birinin ekstra bir huzur vereceğini düşünmüyorum. ama sabah sporu insana enerji veriyor gercekten.
--spoiler--
sözlükte reklamı da yapıldı mı tadına doyulmayan bir huzur olsa gerek.
--spoiler--

Özellikle sözlükteki islam düşmanlarını kudurtmak huzura huzur katar. X 10 falan. Evet.
Farz olan ibadetleri "riya olur" gerekçesi ile gizlemeye gerek yoktur. Millet büyük tuvaletinin ayrıntılı tasvirini yaparken onlara çemkirin.
Huşu ile kıldıktan sonra her vakit huzur verir.