bugün

pipisinin işlevlerini yeni keşfeden liseli ergen itirafı. sonrasında bir de sümüksü bir sıvı gelir aq. peçetesiz olmaz. *
sabah erken kalkar,pijamadan sarkar tekerlemesiyle dile getirirdik çocukken.
aile ortamında ayağa kalkmayı engelleyen şeydir.
güne önce ufaklığın başlaması olayıdır.
işerseniz klozetten taşırırsınız.
ereksiyon hakimiyeti yüksek kişiler için sorun teşkil etmeyen atraksiyon.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/45736/+
sabah kahvaltıya geç gitme nedenidir.
hortumun suyla dolması.
zaman zaman boxer'ı yırtabilen ereksiyondur.
en azından bir parçanızın güne dinç başladığının göstergesidir.
bir türlü alışamadığım tabir. dil kullanımı açısında çok garip geliyor bana, bu tabiri görünce sanki hastalık adıymış gibi bi gıcıklık duyuyorum içimde. değişik bi şey yani.

+ abi sorma başımıza ne geldi?
- n'oldu lan?
+ sabah ereksiyonuna yakalanmışım abi ya.
- deme?! bizim emmi oğlu da olmuştu, arası 10 dakika sürdü.
+ nası yani?
- 10 dakika sonra gitti boşaldı.
+ hmm...
--spoiler--
hemen her erkek sabahları uyanır ve penisinin sertleştiğini fark eder. bu halk içinde esprili bir şekilde görülen ateşli rüyalara bağlanırken işin aslı * böyle değildir.
sabah ereksiyonunun sebebi dolu idrar kesesidir.Dolan idrar kesesi kanın geri akışını bir miktar engelleyip erkek cinsel organının şişmesine ve sabah ereksiyonu olarak bilinen şeye sebep olur.
--spoiler--
Misafir kalınan evde sabah kalkıldığında bünyeyi zorlayan eylem.
geceden fazla alkol alınıp ve idrar kesesi boşaltılmayıp uyunmuş ise sabah cinsel organın boyutuna şaşınılan durum.
iki dakika tv'nin karşısında kestirmeye gelmeyen durum.*

edit: arkadaşlar düzeldi.
bugün sabah başıma gelmiş olaydır. sabah 6 sularında susadığım için uyandım. yanımda sevgilim vardı, bir de baktım ki benimki benden önce uyanmış. sarılarak yatıyorduk zaten, birden öpmeye başladım kız arkadaşımı, uyandı hemen. ses etmeden devam etti oda. sabahın köründe bir anda kendimizi ilişki içinde bulduk, yarı uyanık yarı uyur vaziyette. kontolümüzden çıkmıştı artık . yarım saat kadar sürdü zor durdurduk kendimizi.
(bkz: sana kabaran bir şey var)
(bkz: güneş topla benim için)
dondurmam gaymak filminin başında irdelenen vaziyettir.
10 saat sonra başıma gelecek olan olaydır.
sevgiliyle aynı yataktaysanız süper oluyor.
sabahın 5inde kalkıp sex yapıyorduk.
genelde rüyayla bağlantılıdır.
genelde çişin gelmesiyle bağlantılıdır.
sabah kalkıp okula gidilecekse, üstüne bir de geç kalınmışsa, ve kesinlikle tuvalete gidip işenmesi gerekiyorsa bunun üstüne o lanet penisin inmek bilmemesi çok can sıkar. inmesi beklenir ama o psikolojiyle inmez o şerefsiz. (bkz: kendimden biliyorum)