Girilen başlıklara ve entry lere bakıldığında doğru olma ihtimalinin çok yüksek olduğu önerme.

Edit: başlık yanlış anlaşıldı. Kendimi övecek olsam caps atardım.
ergenlerin yattığına delalettir.

iyi uykular abisileri ve ablasılarına.
geceyi uyuyarak heba etmeyen sözlükten bilgi koparmaya çaloşan zeki yazarlar.
aynı zamanda yalnız, kafası dumanlı yazarlardır. akıllı kısmı kişiden kişiye değişir.*
belaltı muhabbeti yoksa doğrudur.
birçoğu niye uyumadığını kendiside bilmemektedir. Battı balık yan gider sözünü hayat felsefesi yapmıştır
(bkz: enaniyet de boru) diye tepki verilecek ihtimal.
gece vakitlerinde sözlükte açılan iki başlık daha biliyorum bu başlığa benzeyen; (bkz: gece sözlüğe girenlerin hepsinin elit olması)
(bkz: gece sözlüge girenlerin daha kaliteli olması)

ben sözlükte online iken bu başlıkların açılmasına bir anlam yüklemiyorum tabi ki, çünkü neden? kaliteli bir yazarım.
uzun aradan sonra tekrar bir bakim sözlüğe dedim mission complete etraf temizlenmiş, seviye yükselmiş.
Doğru bir bilgi.
Bu hayatta ya mal olursun yada akıllı. ben akıllı oldumda ne oldu. Gene özel sektörde çalışyorum gene eziliyorum. Ben mal olmayı tercih ediyorum artık . Raad yaşarım amk . kömür ,yemek her şey bedava . malım la ben varmı amk .
Bir kez daha görülen durum. Sol frame den anlaşılıyor zaten. Sözlüğün sabah akşam en az bu seviyede olması temennisiyle..
Katılmıyor değilim.
katılıyor değilim.
Verallah kendimizi övmece. Ama haksız da değiliz hani .
istisnaların yaşandığı bir gerçektir.
saat 4 itibaryle aklı uyuyan birilerinde kalmış olan yarım akıllı yazarlar da olabilirler gayetten. *
teveccühünüzdür.
kemocanlar nanniiii.
Çok yanlış bir genellemedir. Bende sözlükteyim tabi ehehue.

Okulların son haftası çoluk çocuk uyumayıp buralara giriyor ya.

Edit: belli ki eksileyenler de onlar.
çokta doğru bir önerme diyemiyecem. Kime göre neye göre sorusu da akıllara gelmiyor değil.
ne yapsak da kendimizi akıllı ilan etsek. saat 4'te aslında tek kalanın bahane olmasıdır.
yalan bir söz. 11.nesiller burda.buda entry i yalan çıkarıp çöpe atar.evet.
canım sen akıllılık demişsin ama biz ona uyku problemi diyoruz.
ancak kısmen doğru tespittir, ne diyelim.
Yok senin yanlışın var sevgili yazar. saat 4'te sadece kendilerinden koşarak uzaklaşmış kaçak bir akla sahip yazarların kalmış olmasıdır o.
(bkz: ne sandın yaprağam)