bugün

ne söyleyeceğini nerde ne konuşacağını böylesi samimi bir dille anlatan, yanıtlayan ender güzel insanlardan :
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=128190
the rebound adlı holywood filminde 5 saniyelikte olsa kısa bir replikle kendini göstermiş bizleri şaşırtmıştır.
sadece ilginç yüz hatları, değişik bir güzelliği ve gözleri olan bayan. Oyunculuk mu? ha o ayrı bir şey.
(bkz: kürt güzeli)*
boğaziçi üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunudur.

ilk olarak, atv'de yayınlanan senden başka isimli bir dizide görmüştüm. dizinin konusu klişelikte ilk sıralara oynamasına rağmen sırf bu güzel hanım için her hafta sıkılmadan izliyordum. o kadar da taviz verelim değil mi canım?
hali hazırdaki birçok aktriste nazaran ekranda daha bi samimi bulduğum sinema oyuncusudur.
muhteşem yüzyıl adlı dizinin 5. bölüm fragmanında karşımıza çıkan, baldan tatlı oyuncu.
muhteşem yüzyıl dizisinde memişleri ile arz ı endam eden fıstık.
başka dilde aşk'ın başrolündeki bayan.yalnız film boyunca hande subaşı sanmıştım ben onu.
durmadan gözleri dolu dolu, ağlayacakmış gibi duran. her şeye ağlayanın ağlamasının kıymeti kalmaz.
(bkz: süt) (bkz: yumurta) gibi filmlerde oynayarak kariyerine kahvaltı havası veren, kedi gözlü oyuncu.
güzel bir oyuncudur. sözde modern dünyanın teşhirci zihniyetine ve cinsel duyguların para kazandırma etkisine kurban gitmiştir. oysa papatyalar da güzeldir, menekşeler de.
cazibesı, albenisi ve güzelliği ile etkilteyen oyuncu. Rol yapmasınıda iyi biliyor, güzelliğinin arkasına sığınmadan hakkıyla işini yapıyor.
karakteristik yüz hatları meselesinin cümle içinde kullanılmış hali.
sade bir güzelliği olan hatun. yeme de yanında yat modelinden. evet.
ilk çıktığı zaman vasat bi oyuncu olmasına rağmen, kendini yetiştirmiş ve son olarak penelope cruz ile twice born filminde oynamıştır.
Guzeller guzeli oyuncu.
twice born adlı filmde penelope cruse ile birlikte rol almış oyuncu. devler ligine çıktı sayılır. gurur duydum.
görsel
başka dilde aşk adlı filmde, yaşam tarzıyla olmasa da aşkına sahip çıkmasıyla, izleyicide hayranlık uyandırabilen kişidir.
kendisini son oynadığı reklamda görünce gözlerime inanamadığımdır. aşırı derecede fazla kilo vermiştir. o kadar ki o güzelliğini göremememe sebep olmuştur.
görsel

Look up.
izlenmeye değer kadınlardan, twice born filminde kendine hayran bırakır. O cesur sahneleri görmek gerçekten güzeldi. aferin.
eastern plays filminde dikkat çeken bir performans sergilemiş, çıkık elmacık kemikleri güzelliğini pekiştiren yetenekli aktris.
evliliğinin 1. yılını kutlayan oyuncu.

http://www.hurriyet.com.t...0202794&utm_term=post

4 yıllık sevgilisi Pamir Kıraner ile Ağustos 2015’te evlenmişti.