bugün

Her kız gibi, piç ve umursamaz erkek tipleri.
görsel
Kime göre neye göre ama? Herkes aynı tipten hoşlanıyor değil ya.
görsel
Benzeri varsa nikah basıyorum evet.
sakaldan bende de var.
görsel
Ay parçası gibi poposu olan erkeklerdir.
kezbansu denen bir kız varmış hafif keko, maço erkeklerden hoşlanıyormuş.

görsel
190 boy, bu boyun söylenişi bile seksi yav.
100-110 kilo, fit olacam ayağına zargana olanlar, siz aslında kadınları değil lezbiyenleri tavlıyorsunuz.
erkek olma konusunda sorun yaşamayan, kadından kadınlık bekleyen karakter. çağa uymayın, bu çağ erkekleri gevşetiyor. sorumluluktan kaçmayın. böyle isteyen kadınların da pek mutlu olduğunu sanmıyorum...bu çağın kadınları da gevşek.
aşkı fazla yüceltmeyen, insan tanımayı, anlayışlı olmayı ve sevgiyi yücelten bi erkek olmak, çünkü aşk kepazelik.
döşü kıllı bi erkek olmak. lazere gidiyorsunuz, bakın bunu yapmayın. ben kıllı erkekleri seksi buluyorum. ve çoğu kadın ay uy kıllı erkek ne ya desede, bunu bilinçli yaptığını sanmıyorum. kadınlığımızdan utandırılarak, çekindirilerek büyüyoruz. kendini bilmeyen bi kadın karşısındaki erkekte ne istediğini ne bilsin. bilmiyor.

yeter. adam olana bu yazı çok bile.
Adam duble cinayet işleyen katilin fotoğrafını paylaşıyor ya. Kezbansu mezbansu saçmalayarak. Ulan iki kadın öldü bu dallama yüzünden farkında mısın allaaan homo sapiensi.

Bu kaçıncı seviye zeka problemi ciddi ciddi merak içindeyim.
Kısa ve öZetle bu abiniz işte. Anlattırmayın detayları bilen biliyor zira.
Bunların en önemli kriteri er kişinin sözlükte yazar olmaması brad pitt sözlükte yazsa itin götüne sokarlar sonra gider sokaktaki hanzolara bakar bunlar..
burada cinayete kurban giden herşeyden habersiz kızlara demedim bu kezbansu lafını. Cinayetlerde katili değil direkt maktulu suçlayacak kadar aptal, akılsız, vicdansız da değilim. Ama Stockholm sendromuna yakalanmış gibi bu katille birlikte olmaya çalışanlar da var gördük. Onlara dedim. Ve bu tip potansiyel katil, keko, barzo erkekleri maço, güçlü, havalı erkek diye övenlerden ya da parası, lüks arabası var diye tercih edenlerden, bunun için efendi, zararsız erkeği ezikleyip reddedenlerden, yarı yolda bırakanlardan bahsettim. Homo sapiens falan lafına dikkat et sensin homo sapiens. Herhangi bir sözlük kızına da kezbansu demedim. Gerçeği yansıtan, ama hayali bir karakter yani.