bu çocuk şu anki haliyle bile caner erkin den daha yararlı.

18 yaşında.

sol kanatı ben olsam bu sene bu cocuga verirdim.
uzun vadeli bir ibrahim üzülmez in orta kesen versiyonu olur.
26 ocak 2020 göztepenin yeni stad acılış maçında ilk on bir başlamış genç oyuncu. Fena oynamıyor, devamı gelişerek gelir inşallah.
Antalyaspor maçında ilk on birde çıkan futbolcu. Ben beğendim kumaşı iyi ne yaptığını biliyor umarım bozmaz umarım daha fazla şans bulur. Evet.
görsel
görsel
görsel
az önce defansta durduk yere topla oynayıp gol yedirdi. kiralık olarak başka takıma yollanmalı.
pelkas' tan sonra dünkü alanyaspor maçında babacar' a da nefes aldırmadı.

sol bek kolay yetişmiyor.

kıymetli çocuk.
şuan en iyi türk sol bek oyuncusudur. sadece sol bek değil sol açık potansiyeli de var.
hız ve tekniği gayet yerinde.

en önemli özelliği top ayağına gelmeden ne yapacağına karar veriyor.
beşiktaş’ ın ve milli takımın geleceği.
Yolu açık olsun.
Şu anki haliyle bile caner'den, nsakala'dan çok daha verimli ve iyi oynayan futbolcu. Bozmazsa 20 milyon Euro eder.
Adını henüz koyamadığım bir hırtlığı var.
görsel
görsel
Adını ilk defa duyduğum şahıslardan birisi...
Hic fena bir oyuncu değil. Karar alma. Yetenegi yüksek modern bir futbol zekasi var. Avrupada iyi sistem uzerine kurulu takimlarda net olarak yildiz olabileceğini düşünüyorum.
Enes unal ile beraber kadrodan cikartilmasi garanti topcudur. Geri kalan 2 kim olacak acaba ?
Niye oynatmazsın ki şu çocuğu ilk 11de???
Daha çok süre almalı net.
oyuna girdikten sonra çok heyecan yaptı ama normal bunlar önünde daha uzun yıllar var.
Türkiye’nin en iyi sol beki.
cebelitarık maçında sonradan oyuna girmesine rağmen 2 asist yapmış, golle sonuçlanan 1 asisti de var'da iptal edilmiştir. helal olsundur. yolu açık olsundur ki açıktır da zaten. caner kanserinden kurtaracak türk futbolunu.
12 aralık 2021 beşiktaş kayserispor maçının yıldızlarından. müthişti, olağanüstüydü.
2001 doğumlu bjk'li genç sol bek.
Dün gece josef'in attığı ikinci golde enfes bir orta kesmiştir. Hani böyle Marcelo & luke shaw karışımı bir şey. Topu aldı, sürdü ve josef'in kondurdu.
Harika orta yapıyor. Canımız ciğerimiz.
türk futbol tarihinin en iyi sol beki olacak. şimdilik sadece mevcut sezonda ligin en iyisi.
Türk futbol tarihinin en iyisi olacağı, şu anda ise mevcutta en iyisi olduğu söylenen, balon. Olum yeminle az kullanın şu tineri bak. Fazlası olunca, şu anki gibi tehlikeli bi kafa yapıyor sizde.

Ümit özat varken, Ergün penbe varken, caner erkin, uğur boral varken, hatta sizin eski çöpünüz deli ibrahim varken, Rıdvan anca kumda oynar. Rıdvan kim amk?