bugün

bir erkek olarak rüzgar erkoçlarla ilişkiyi hayal etmek acaba ibnelik mi diye düşündürür.
ancak anal bir birleşme olmak zorunda ve bu durumda aslında onun poposu önceden bir kadın poposuydu yani onun poposunu toktlamak aslında bir erkeğin poposunu tokatlamaktan daha farklı bir durum. popoyu değiştirmedilerse.
delikanlılığın kitabını yazıyor ama tersten .
bence kesinlikle üzücü ve trajikomik bir vaka bu insan.

cinsiyet değiştirdin eyvallah, kendi yaşantının hesabını günü gelince kendin verirsin. yargılamak bize düşmez. fakat ben şöyle bir adamım, böyle bir adamım, kadınlara güvenilmez, çok kadın tarafından aldatıldım falan deme ulen işte. kendi kendini komik duruma düşürüyorsun.

istediğin kadar testestoron hormonu bastır vücuduna, oranda buranda kıl çıksın hatta gym'e gidip omuz falan yap ama erkek olamayacaksın işte. sen kadınsın ve hiçbir şey bu gerçeği değiştiremeyecek.

hiçbir zaman bir çocuk sahibi olamayacaksın, mazin hep gözünün önünde canlanacak ve bu lanet ile bir ömür yaşayacaksın.

ben senin yerinde olsam o garip kızcağızı bırakır onu da kendimle beraber yakmazdım. yazık günah, kimse seninle beraber senin seçtiğin yaşantının vebalini ödemek zorunda değil.

yine de sen bilirsin kardeş!
Şaka maka ülkedeki çoğu erkekten daha yakışıklı olmuş.
Kadınlara güvenilmez diyor. Kişi kendinden bilir işi hesabı. Kadinları anlamak adında bir kitap bekliyorum kendisinden memlekette kadınları ondan daha iyi anlayan birini daha tanımıyorum. Nede olsa eski kadınlardanjkhh.
Bülent Ersoy evlatlık almalı.
insanlığın ne kadar geliştiğini göstermiştir. Önce bu adama bakın, sonra da bülent ersoya.
Gözleri ve gülüşü hala kadınsı. Hayatı boyunca da değiştirmesi imkansız.
korktum bu ne ya;

görsel
kerimcan durmaz denen toptan daha delikanlıdır.
Reklam panosunun canlı halı kendini harcatıyor haberi yok.
Adam kız doğdu kız büyüdü ameliyat oldu erkeğe dönüştü onca sıkıntı eziyet mücadeleden geçti bi de üstüne evlendi.

Biz erkek doğduk o sıkıntıların hiçbirini yaşamadık hala evlenemedik *
Adamdır. Evet.
hoş bir erkektir. çoğu erkekten daha kibar olduğunu düşünüyorum.
Dunya evine girdi galiba.
Nişanlısı istemiş, asker traşı olmuş. umarım askereliğini de yapar.

görsel
deli divane'deki alek'e benziyor amk.
O da populer kulturden nasibini alip dj olmustur. Bu hafta bizim burada herhalde. Club club geziyor.
Hülya Avşar la yaptığı sohbette ne kadar aklı başında olduğunu düşündüğüm er kişi. Hülya Avşar ın basitliğini, patavatsızlığını da tekrar görmüş olduk.

izlemek isteyenler için: https://www.youtube.com/watch?v=gSIiYXMrdf0
benden yakışıklıdır. ne diyeyim...
görsel
Sakalları çok yakışmış. Sesi de tam otursa olacak. Baya yakışıklı çocuk.
Bülent Ersoy evlatlık almalı.
direk erkek oluyorsun ve böyle bir kız ile nişanlanıyorsun;

görsel
Rodrigez in yerine oynasaydı gassaray östersunds u çok rahat yenerdi.
Zira çok iyi top kesebilir.