evet efendim...

şimdi uzaklardaaaaasııııın,
gönül hicranla doldu...

açtım bi zeki müren dinliyorum hafiften. aklıma bir şey geldi bu arada, bakire olmayan kızın evlenebildiğini, rüyasında gördüğünü düşündüm aklımda. acaba nasıl bi duygudur, dakikalardır merak ediyor, evlenebilme düşüncesini bile gülünç buluyor, diyorum evlenemez kanımca.

zaten bir tek rüyasında görebilecek olan kendini erkeklere peşkeş çekmiş ve yüce allah'ın ona emanet ettiği vücudunu hunharca kullanmış olan ve vakit evlilik çağına geldiğinde aklı başına gelerek evlenecek erkek arayan, fakat patlak olması münasebetiyle hiçbir akıllı erkeğin almadığı ve bu nedenle de ortada kalarak ıstıraplara yelken açan ve her gece rüyasında evlendiğini, mutlu mesut bir yuva kurduğunu hayal eden kızdır. ne yani rocco mu herkes 8 saat ereksiyonda kalsın ki bir ayrıcalığı olsun altına yatacak kadar.

rüyaları bile abestir aslında. kim alır ki patlak kadını? hangi keriz evlenir okşanmış bir kadınla?

ben düşünemiyorum bir erkek çıkıpta patlak bir kadını alsın nikahına. düşünsenize yarın öbür gün çocuğunuzun emeceği memeleri başka bir hanzo emmiş, sürtmüş, amerikan saksosu yapmış, fışkırtmış ayıptır söylemesi arkadaşlar. yahut sokaktasınız, gezmeye çıkmışsınız az ilerde 2-3 erkek muhabbet ediyor, karınız üzülüyor hafiften, erkekler size pis pis bakarak cinsel organını avuçlayarak hahahahaha nidalarıyla götüyle gülüyor adeta. yani benden söylemesi karışmam, elin namusu eledir. beni ırgalamaz heğri ama bu ülke ak partili dürüstlerin ülkesidir, kardeşlerimize laf atarlarsa işin rengi değişir.

bence patlak kadınla evlenmeyin, nasıl aldılarsa öyle çıkarsınlar.
Kelimelerin kifayetsiz kalması bu olsa gerek.Patlak kız benzetmesiyle güldüren nadide kişiliğin yazdıkları akıllara zarar.Kişisel tercihleri,ahlak namus anlayışına yükledikleri garip anlamlarla değerlendiren,bekareti hayatın en elzem olayıymış gibi düşünen,sokakta bunlardan binlercesinin varolduğunu bilip üzüldüğümüz insan safsatalarıdır. Yazılanlar aynı havayı solumanın güçlüğünü,kadın olmanın bu ülkede hala ne kadar zor olduğunu hatırlatmıştır.
muhtemelen kendisi gibi patlak olan ahlaka , saflığa , temizliğe , bekarete kendisi ile aynı ölçüde değer veren bir genç ile evlenecek olan kız türüdür.
her kör satıcının bi kör alıcsı vardır.
rüyasında bakir erkekle evlenebildiğini gören bakire kız.
nihat doğanın ben bakire kızla evlenirim, ilişki yaşarım demesi ve ardından seda sayanla evlenmesi kadar komik bir durum olmuş.
bakire olmayan bir kızın evlenemeyeceğini sanan absurd zihinlerin alaycı ifadesidir.
kim o şanslı erkek.
(bkz: anca rüyanda görürsün)
(bkz: beyin prostatı)
insan ahlakını vajinanın içinde, ergenlik anından itibaren hiçbir vasfı olmayan, bir zarda arayan, penisperest önermesi.

penisinize bu kadar tapmayın yahu.sonra ağzınızda kalır.
rüyasında evlendiğini gören bakire kızdan bir farkı yoktur.*
hangi psikoloji ile yazdığını merak ettiğim, sanırım beyin zarı yırtılması sonucu böyle bir kanaate vardığını düşündüğüm, bakir(e) zat.
sosyal toplumun ve dinin belirlediği tüm ahlak kavramlarının kırmızı çizgileri ile çizilmiş kadar güzel olan gerçek bir bakire, bir gün öyle bir gerçirirki, aynı c.ronaldo'nun 40 metreden çatala taktığı free kick'ler gibi,
işte onun acısınıda 40 yılda çıkartabilirmisin acaba.
uyandığında;40 yaşında hala evlenememiş kadın olduğunun farkına varan insan.
muhtemel olarak, düşünceli bir insanla mutlu bir yuva kuracağına inandığım dişidir. bekaretin bacak arasında değil de, kafatasının içindeki o kıvrımlı zımbırtının içinde olduğunu anlayan başka bir insan ile evlenecektir.

not: efenim ben dişi değilim yanlış anlaşılmasın.
http://www.facebook.com/#...3819869.168964.9206934869
her "iyi" olanı kendine ister insan hep, söz konusu kişiliğinin, hayatının, özünün önüne geçmiş olan o kocaman dağ gibi "ego" her daim eritir o bedeni, yakar kavurur. öyle kavurur ki, gözlerini ve düşüncelerini bir an bile o haz dan alamaz.
skik karakterli ne ne kadar insan varsa bu deyyus'un nidasını tekrarlar.
sen evlilik dışı her tür ilişkiyi normal say, evlenmeye Aile kurmaya geldiğinde, yani iş ciddi bir hal alınca "sağlam", "patlak olmayan" kız ara!
peki sen sağlam mısın?
senin zihnin patlak!
sen temiz misin de, temiz birini istiyorsun?
bunu hak edecek ne yaptın?

"Yürüyüşünde tabii ol, sesini alçalt. Unutma ki, seslerin en çirkini merkeplerin sesidir. (Lokman: 31/19)"
Kişinin kendisine bağlı bir durumdur. Kişi o yaşına kadar bakir kalmışsa, temizse, kalbini temiz tutmuşsa bu hakkıdır. Şu an burada bekaret beyindedir diyen beylerin 1 tanesi ilişkiye girmiş birini alırlarsa ben adam değilim. Yahu nereye alıyorsun arkadaş? bekaretinin olmadığını görünce aklına hemen yazacağın yeni senaryolar gelicek, onun okşayışı, fantazisi, yaptıkları gelicek. Aklın bakir kalsa nolur? zaten namuslu kız bekaretini vermez evlenmeden. Hiç gördünüz mü, iyi bir aile kızının patlak olduğunu? oyuncak mı bu? Doğada hiçbirşey gereksiz değildir, hele de bekaret hiç değildir. Ancak bu sözlerimi okuyup, havalanan erkek kardeşlerime söylüyorum, sen bakirmisin arkadaşım? Kendin bakir kalamamışsın bir erkek olarak. Bir bayana göre özgürlüğün kat be kat fazlayken -muhtemelen- sen bakir değilsin. Ee senin karşına ancak senin kadar temizi çıkar. Fazlası haksızlıktır. Diyorsanız ben kalbi temizle evlenirim, genelevlerdeki kadınları hepsi kandırılmış bayanlardır. Hatta birçoğu feleğin sillesinden geçtiklerinden, onları kurtarırsanız, sizi bir daha hiç bırakmayacaklarına ben teminat veriyorum. Ben aldım işte, diyip gösteren arkadaş, buraya yazsın, ben ona da yüklü bir miktar para vericeğim.
birgün aynı şeyin gerçek olacağına inanmış olan kızdır.
zaten ancak rüyasında görür enayi bulamazsa. varsa zaten öyle bi enayi bulun da beraber s.kelim.
ruyasini gercege cevirebilcek kizdir. ondan kolayi mi var. ilki bu erkeklerin tamami enayi, gerisi senin rol kabiliyetine kalmis, bi digeri ise diktirriz bebişim buna kanmayan erkek yok yeterki namuslu bakire gibi davran hooop el ustundesin.