bugün

rüyasında evlenebildiğini gören bakire olmayan kız

Kişinin kendisine bağlı bir durumdur. Kişi o yaşına kadar bakir kalmışsa, temizse, kalbini temiz tutmuşsa bu hakkıdır. Şu an burada bekaret beyindedir diyen beylerin 1 tanesi ilişkiye girmiş birini alırlarsa ben adam değilim. Yahu nereye alıyorsun arkadaş? bekaretinin olmadığını görünce aklına hemen yazacağın yeni senaryolar gelicek, onun okşayışı, fantazisi, yaptıkları gelicek. Aklın bakir kalsa nolur? zaten namuslu kız bekaretini vermez evlenmeden. Hiç gördünüz mü, iyi bir aile kızının patlak olduğunu? oyuncak mı bu? Doğada hiçbirşey gereksiz değildir, hele de bekaret hiç değildir. Ancak bu sözlerimi okuyup, havalanan erkek kardeşlerime söylüyorum, sen bakirmisin arkadaşım? Kendin bakir kalamamışsın bir erkek olarak. Bir bayana göre özgürlüğün kat be kat fazlayken -muhtemelen- sen bakir değilsin. Ee senin karşına ancak senin kadar temizi çıkar. Fazlası haksızlıktır. Diyorsanız ben kalbi temizle evlenirim, genelevlerdeki kadınları hepsi kandırılmış bayanlardır. Hatta birçoğu feleğin sillesinden geçtiklerinden, onları kurtarırsanız, sizi bir daha hiç bırakmayacaklarına ben teminat veriyorum. Ben aldım işte, diyip gösteren arkadaş, buraya yazsın, ben ona da yüklü bir miktar para vericeğim.