bugün

üçüncü dereceden üç bilinmeyenli rüyadır.
üç aşamada ayılır kişi.
(bkz: matruşka)
70 lik votkadan sonra olabilicek durumdur.
uyurken götün açık kalması neticesinde rüyada götün açık kaldığını görüp göt olmanın getirdiği istemsiz olgudur.

ilgili duruma maruz kalan kişi hıristiyan ise derhal istavrit çıkarmalıdır, müslüman ise 3 kulfü 1 elham.
(bkz: kuyruğunu kovalayan kedi)
rüyasında bir günün tamamını yaşayan kişinin olayıdır.
(bkz: ben)
muhtemelen uyunulan mekanın havasızlığından kaynaklanan kötü durum.
(bkz: oksijen eksikliği)
olabilitesi yüksek rüyadır. şahsım tarafından şu şekilde yaşanmıştır. rüyamda rüya gördügümü bunu bir arkadaşıma anlattıgımı, sonra onunda bir rüya oldugunu ve onunda bir rüya oldugunu gördüm ve ben hala yaşıyorum. hangi filmi izleyip etkisinde kaldım o da ayrı.
(bkz: lucid dreaming)
(bkz: paradoks)
Bu gece başıma gelendir. Rüyada iki katmanlı rüya görmeye alışığım ama bu ilk kez başıma geldi. Olay şöyle rüyamda uyandım ve çevremdeki insana rüyamda rüya gördüm dedim. Ama tabiki bu da rüyaydı. 3 farklı mekan hatıylıyorum rüyada. Kırlarda huzurlu bir çayır ikincisi hastane okul gibi bir yer üçüncüsü arkadaş ortamıyla gezdiğimiz bir köy ortamı. ilk ikisinde bir kızlaydım üçüncüde arkadaşlarla zaten onlara söyledim rüyamda rüya gördüm diye. 3 katmanlı rüya sadece inception gibi filmlerde olur diyordum gerçek hayatta da olabiliyormuş.

Edit: ben de bu başlığı açıcaktım sekiz yıl önce açılmış.
daha iftara çok var uyu daha.
Dreamception.