bugün

kesin oruspudur diye algılanılan kadınlardır.*
çeşitli ucuz maliyetli hava yollarının getirdiği rus uyruklu bayanları görmemiş olanların, güzel olduğunu düşünebileceği kadınlardır. bunlar resmen teyze.
türkiye nüfusu kadar bir çokluğa sahip olduklarından, aralarından bozuğu çokça çıkan; bu sebepten ötürü, tamamı fahişe zannedilen güruhtur. evet rusya'da her sene artan, şimdi 40 milyon civarında bir kadın nüfusu var. bizim güzel abazanlarımız da ancak rus fahişeleriyle konuşabilme becerisine sahip oldukları için, hepsini orospu zannediyor. ben de 10 tane fransız tanıyorum. yoksa bütün fransız kadınları böyle mi?

cennet ayaklarının altındadır bi' de bunların.
temizdirler. özellikle duş alma konusunda hassastırlar.
türk kadınlarının korkulu rüyasıdır.
güzelliklerinin sırrı rus erkekleridir. adamların ilgisini çekebilmek için genetik mutasyon geçirmişler, adamlarda hala tık yok...
bu çıkarımla türk kadınının içler acısı halinin de aşırı ilgi gösteren türk erkeğiyle bağlantılı olduğunu çıkarabiliriz, evet.
Saat satarlar. 1 saat 100 dolardır.
komşu kızıdır, karısıdır.
türk erkekleri tarafından "bacım" kelimesini duymamış tek dünya kadını.
muhtelif şehirlerimizde kendileri için ev kiralanan kadınlar.
feyiz ve feraset menbaı.

http://www.facebook.com/#...235085286408&comments

hanımlar izlesin kızsal tiyo...
sürekli etkisini sürdüren soğuk havanın etkisiyle taş gibi olan yaz sezonu sahillerimizde bolca bulunan genlerinde güzellik olan bir ırkın dişisidir.
civciv gibi sarı bir şekerdir. rus erkekleri kadar tatlıdır ama ben en çok rus kedilerini seviyorum. benim babaannemin yengesi var nuran enişte, bu 27 yıl rusya'da kalmış, gittiğinde siyahiymiş geldiğinde sarı, maykıl ceksın hastalığına yakalanmış diyiler ama yemiyik biz, çiğ köfte yapıyok onu yiyok. böyle konuşmak çok saçma, yani kimsenin sonuna k harfi koymamalıyız. neyse tangalarım, rus kadını limon gibidir, baka baka sararırsınız.
Vurduruyordur.
sağlam sakso çekerler. türkiyeye ilk geldiği yıllarda yattığım olgayı hiç unutmam.