bugün

koca adami tutmasi biraz zor olur ama genede denenebilinir.
görsel
Rumeli'den ziyade imana gelmeleri gereken nice sözde müsliman var.

Siradaki sözde müsliman gelsin.

Ahahaha.
Hala devam eden kampanya.

Gel tövbe et secde et rabbine.
Olmadığını inkar ettiğin dilini yıka.
Bu kapı umutsuzluk kapısı değildir.

Ömür bitene kadar tövbe şansı her zaman vardır.

Evet.
rumeli71 zaten müslüman diyerek katılmadığım kampanya.

adam hz. muhammede inanmıyorum diyor. ee? tamam da neyine inanmıyor. adam diyor ki peygamberliğine inanmıyorum. ee? tamam da kimin peygamberliğine. hz. muhammedin diyor. ee? hz. muhammedin....ne? cümlesini tamamlamıyor. "hz. muhammedin peygamberliğine inanmıyorum" diyor. hangi muhammed ama o da var şimdi. kaç tane muhammed vardır. "abdullah oğlu muhammedin peygamberliğine inanmıyorum" diyor. tamam da hangi abdullah? "abdülmuttalib oğlu abdullah oğlu muhammedin peygamberliğine inanmıyorum" diyor. kim inanmıyor ama o da var şimdi? "ben, abdülmuttalib oğlu abdullah oğlu muhammedin peygamberliğine inanmıyorum" diyor. tamam da hangi ben? bedenindeki benlerden biri mi yoksa direkt şahıs olarak sen mi. "ben, ben yani şahsım, abdülmuttalib oğlu abdullah oğlu muhammedin peygamberliğine inanmıyorum" diyor. ama rumeli dinsizse ruha da inanmıyordur. o zaman bedenindeki benler de ruhsuz. o zaman beninin de kendisi gibi şahsı var. bu durumda "ben" derken direkt kendi şahsını kastedip kastetmediği anlaşılmıyor.

görüldüğü gibi rumeli71 elhamdülillah müslümandır arkadaşlar.
3 haneli zammı yiyince göbek atıp,
halaya duran,
kısacası yolunu şaşırmış yalama ve yalakaların
"darı ambarı" rüyası.

not: ulan siz de olmayanı "imanı" neden başkasından beklersiniz ki?
siz nasıl manyaklarsınız o'lm.
biz niye getiriyoruz caminin yolunu kendi bilmiyor mu?
Kuran'a uygun yürütülmesi uygun olacak kampanyadır.

Kuran'da ne deniyor? Para verip, kalplerini ısıtın deniyor. Hadi pamuk eller ceplere.
200 lira verin Recep Tayyip Erdoğan sloganları ata ata cumaya koşar.

Evet.
--spoiler--
ben denedim gelmiyor. siz boşuna yorulmayın.
--spoiler--

şeyhinin badesine mazhar olma hayalleri kurmaktan muzdarip "maallenin" yüksek beklentisi.

not: bir de bunların lucasgiller versiyonu var. gülesim olsa çok komik la bunlar.
Masklavi'nin çemkirmek dışında hiçbir katkısının olmadığı kampanyadır.

Yazdığıma kızar, mesaj atar, buyur er meydanına (kastım sözlükte ilgili başlığın altı tabi) derim, kaçar.

Hele ki kuran'daki açık buyruğa rağmen kalbimi islam'a ısındırmak için zekat vermeyi teklif eden hiç olmadı.

Bu vesileyle o topa girmek isteyenler bilsin ki peygamber zengine çok, fakire az verirdi ve ben zengin sayılmasam da tuzum kuru. Ona göre ayarlayın.

Not:şu zengine çok fakire az verme olayına iftira diyecek olan çıkarsa, kapı gibi hadisi çıkarır, ortaya koyarım. Hadisleri takmayanlara ise ben hadis alimlerinin yalancısıyım der geçerim. Hiçbir şeyi kendim uydurmam.
ebu lehep yaşıyor olsa belki gelirdi de rumeli71 için zor. onun için dua edelim yaradan iman hidayet nasip etsin diye.

bir de bize ne onun problemi inanmıyor olabilir saygı duymak lazım zorla güzellik olmaz.
Kendisi Melami meşreptir.
Bizim rumeli insanı dini lazlar kürtler gibi dışarıya karşı değil içinde yaşar.
Kestiği kurbanın videosunu atan cahiller anlamaz bunu.
Ben erecto ve rumeli sırra vakıfız sadece.
Tengir şöhreti seviyor onu aforoz ettik.
BEN BIRAKTIM, uğraşılacak gibi değil.
rumeli'nin 4 eş ve sınırsız cariye teklifine sıcak bakacağını düşünüyorum.
ırkçılık da yapmasın mümkünse.
Şöyle

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Iman_(manken)

Bir imana kim hayır der ki?
Rumeli, come to iman.
Dinde zorlama yoktur diyen uzaylılar evrenin hangi galaksisinde yaşıyor?
Bizim dünyadaki kuran isimli kitapta kâfirleri öldürün falan diyor, o yüzden soruyorum.
Yahu yandaşlıktan vazgeçtiğini yazanı neden açık oylamayayım?

Yandaşlıktan vazgeçmek yandaş zihniyetini külliyen arkada bırakmak anlamına gelmiyor maalesef. Bunlara göre arada düşmanlık veya anlaşmazlık varsa doğruya doğru demek, doğruyu söyleyeni, yapanı taktir etmek olmaz.

Açık oylamaya gelince, ben ne yaparsam açık yaparım. Öyle bir prensip işte...
serdarsl06 konum atmış. bence bu bi çıkma teklifi. iştirak etsin bi çay içsinler.
Kendisi zaten doğru yolda.

ihtiyacı tinne.

Devamke !.
Imaña

https://maps.app.goo.gl/B29ShVuU9k5uF94d6
bu adam hepinizden daha imanlı, daha namuslu daha şereflidir. önce kendi hayatınızı sorgulayın, aklıselim insanları bir salın artık la, yeter.
Rumeli imana gelir sorun değildir. Peki bizim imanı maaşı imanı avantası kadar olanlar ne olacak. Her türlü haksızlığa zulme yalana rüşvete adam kayırmaya bir kulp bulup tevil edenlere ne olacak.
Maun süresinde
Vay haline o namaz kılanların ki,
﴾5﴿ Onlar namazlarının özünden uzaktırlar.
﴾6﴿ Onlar halka gösteriş yaparlar.
﴾7﴿ Hayra da engel olurlar.
Bunlar ne zaman imana gelecek.
Zor olan bu.
Bu zor iman eder. Çok sağlam bir mürşide denk gelirse belki.