bugün

Geceleri seyretmeyin.

Tavsiyedir.
26 yaşında bir ergen müsfettesi, büyü biraz.
ndng enes batur un tırnağı olamaz.
sadece sesi bile korkutucu bir hava katıyor videolarına. ama araştırıyor, güzel derliyor ve anlaşılır şekilde sunuyor. başarılı.
Çok bozdu çok.
ses tonuyla bile ürperten şahsiyettir.
Bir gün ofisteyken evinden cevapsız telefon gelmiş. Eve gitmiş kimse yok.
O arada ev telefonu çalmış bir bakmış ki ofis numarası arıyor.
Sübhanallah.
Işte bu yüzden Evet.
2014 de de yazmistim. Arkadaslarina bi sekilde ulastim. Oyun festivallerine de yeni yeni gitmeye basladim. Bu satirlari okuyosa evlenmek istiyom.
boş işlerle uğraşıyo amk.
bazı videolar fena değil .bazıları ise reklam kokan hareketler.
youtube ortamında düzenli takip ettiğim tek kanal. yaptığı videolarla ilgiyi ve değeri sonuna kadar hak ediyor.
itici ama başarılı.
Merhaba ben ruhi çenet aslında önceki hayatımda bir ördektim o yüzdem sesim böyle önceki hayat derken reenkarnasyona inananlardan mısını ? Eğer öyleyse bu videom tam size göree.
sanıldığı gibi boş videolar çekmeyen kişi. voscreen'i çocuklara tanıtıyor; sokakta kalıp, evsiz insanlar ile empati yapıyor ve sosyal mesaj veriyor. insani değerleri, videolarında ön plana çıkarıyor ve florürlü su videosunda da gerçekten bilimsel kaynaklarla da ispatlanmış olan konulara değiniyor. o yüzden bilip bilmeden "boş video çekiyor." dememenizi tavsiye ederim.

orkun ışıtmak da, boş videolar çekiyor gibi görünüyordu ama o da voscreen'i tanıtan eğitici videolar çekiyor. o yüzden insanların emeğine, çamur atmamak gerek.
O kim amk.
vay anasını ciddi ciddi bunu takip edenler varmış. sayıyor döküyor "şunu tanıtıyor, şunun videosunu çekiyor" diye. arkadaş sizin yapacak daha iyi birşeyiniz yok mu. bu dahil youtube'daki tipleri takip etmek düpedüz hıyarlık.
sokakta kalma videosu hoşuma giden bir yutuper.
hala daha ruhi çenet videosu peşinde koşan var mı amk? diye sordurtandır.
benim de ara sıra videolarını izlediğim ve içeriklerini - en azından türk youtuberlar arasında- orjinal bulduğum youtuber.
Ufak çocuk ve 90 ıq - kişilerin takip ettiği isimlerden birisi.

Boş beleş içerik ve gereksiz ses. Bir kaç videosuna denk gelip dayanamayıp kapatmıştım.

Birde takip mi ediyorsunuz böyle kişileri.

ilginç.
ruh içen et.
(bkz: orijinal)
Orijinahahaha. Ruhi duysa kendi de gülerdi heralde buna.

Gereksiz bir yutubır.
Sesini duyduğum an korkuyorum.
Gizemli havasıyla aşık olduğum youtuber.