bugün

(img:#1977212)
insan o zaman tamam oluyor. Ondan öncesi hep eksik.
Bence esas sorun ruh eşimiz var mı yok mu varsa onunla karşılaşabilir mi değil. insan algılama konusunda çarpık bir varlık. Yani olmayan şeyleri algılayarak var kabul edebiliyor.
Ben ruh eşi değil birbirimiz tamamladığımız birini isterim şahsen. O da benim gibi olursa o iş zor ve sıkıcı.
Bulduguna inaniyorsan ivir zivir bahaneler uretip elinden kacirma. Gercekten oysa omur boyu mutluluk anlamina gelir genelde.
bulmasına bulunur, arayan bulur. Amma velakin bir de alması var.
Bir gün şayet bulursam kendimi sikicem sevinçten.

Ama imkânı yok.
Erkek olsun kadın olsun herkesin istediğidir. Herkesin vardır elbet. Üstelik ben bir tane değil birden fazla olduğuna inanıyorum. Herkesin minimum 1 tane ruh eşi vardır. Önemli olan onu/onları bulmak.

Bu çok büyük bir lütuftur. Bütün hayatı onu arayarak geçirmek büyük bir lüks. Kafaya uyan biriyle yola devam etmeli ve şukretmeli.
Bulanlardan biriyim ben de. Oyle birşeyki bu insana çok normal geliyor bulunca herşey olması gerektiği gibi. Hayatın nasıl şekillenmesini istiyorsam öyle işte. Zaten onu ruh eşim yapan da bu değil mi hayatımı farklılaştırmadan beni tamamlaması değil mi aynı şekilde ben de onu tamamlıyorum diye düşünüyorum. Garip gerçekten bir yandan da nasıl buldum ki onu. iyiki de adını sormuşum o gün yoksa sıradan bir konuşma olacaktı ve hayatımın her ayrıntısına bedenimin her milimetresine değemeyecekti. Aldığım en güzel hediye teşekkürler Allahım.
Zordur. Kendine benzeyeni ruh eşi sanmamak gerekir. Test edildi onaylandı.
şansa kalmış bir şeydir. hala yok,bulunamadı..
loading..... ruh eşin bulunuyor.........error!!
Ruh eşini bulmak mutlu edici fiildir. Bulursam kendi ruhumu da ona hediye edip koşarak uzaklaşırdım.
Ruh eşini aramaya gerek yoktur, o sizi bulur, bir çekimdir sizi birleştiren, fakat bulduk eşiz diye, sıkboğaz etmemek gerekir, ruh başka karakter bambaşkadır, ruh eşinizde sizi boğabilir. Hayat ise çok uzakta bekleyen dağa benzer yaptıklarımız oraya gider ve çarpıp geri gelir. Bu arada geçen zamanda sabır, çaba ve umudu kaybetmemeli birde yaptıklarımızın geri geldiğinde bizi bulması için yolda durmamız. Hiç bir şeye güvenemediğimiz gibi bulduğumuzda kaybetmeyeceğimize de güvenemeyiz. Özet. Güvenemiyorum.
Nasıl olduğu merak edilen. yani nereden anlıyoruz böyle net şekilde ''bu benim ruh eşim '' diye ?
zordur efenim.
Kafa dengi oluyorsunuz anlam veremediginiz bir çekim gücü oluşur aranızda bu bir sözlük olur bir fb olur ya da reelden olur fark etmez özetle muhabbet akıp gidiyor ise o sizin kafa denginizdir.
Yalnız benim kafamin dengi olsa ne olmasa ne kim takar la beni çirkin ördek yavrusuyum.maaesef siz sözlük erkeklerini yıkima uğrattim ama gerçekler acı. Ben 22 yıldır acıyla yaşıyorum evet 22 subliminal mesajı da verelim.
(bkz: soulmate)
Buldum. Umarım sizde bulursunuz.
Ben buldum. O da beni bulsa keşke..
Buldum evet o şanslı kişi benim.
seçilmiş insanlara nasip olan şeydir. her birliktelik, her evlilik ruh eşiyle yapılmıyor.
anlamsızdır. iki adet sol ayakkabı veya 2 adet sağ ayakkabı gibi olursunuz. önemli olan ruhunuzu tamamlayacak ve sizin de onun ruhunu tamamlayacağınız kişiyi bulmaktır. yani diğer teki bulmaktır. o zaman işlev kazanır ilişki...
Ruhu orospu olanların kârhaneye gitmesi gereken durum.
Ruhunu bulmayı gerektirir.
her daim umutla yılmadan beklenecek olandir. ruh eşim Çok kötüyüm yetiş.