bugün

görsel
70 ler elektro müzik grubu olan tangerine dream'ın en çok tutan albümü.
rubicon olarak yazıldığında italya'da bir nehir.

bu nehri ordusu ile geçen komutan, roma'nın imparatoru olur derlermiş vakti zamanında. imparatorluk alameti gibi bir şeymiş yani.
Evet, ben kızıl yoldaş Rubycon... Altımda kırmızı Rubicon'la çamurları ezmeye, kapıları sökmeye geldim! Kızıl Rubycon! Mezhebini saklayan onun bunun çocukları gibi ateizmin arkasına saklanmam, bazılarının annesi arka bahçede, oynuyoruz saklanbaç! Rap sevmem ama yaparsam kaçmaya çalışırlar, yolları hep dolambaç! CHP'de elimizde, vereceğiz ellerinize, oy pusulalarını! Basın şimdi CHP'ye tüm oyları! Sonra da görün Alevi-Kürt iktidarını! Bu arada bana laf atan biricik bardo flat head denilen yazarın da alt hesabıymış. Şimdi ayıktım olaya beyler dikkatli olun. Kürtlerden nefret ediyor ama biz Alevilere laf ettirmiyor. Alevi bir kardeşimiz olduğu için de Solcuları da savunmaya çalışıyor biricik bardo ile arada. Solculuğu neresinden anlamış bilmiyorum ama hem mezhebine bağlı bir Alevi olup hem Kürtlerden nefret etmek ve Solcuları savunmak akıl işi mi size sorarım. Eee ne diyorduk? Bu işler böyle...
alevi olduğunu entarilerindeki atar giderden rahatlıkla anlayabildiğimiz, en azından diğer alevi mezhep faşisti insanlar gibi atatürkçü takılarak değil direk olarak (troll de olsa) amacını belli eden yazar.
ben de yazdim denen denyonun millete sövmek için açtığı çakma hesabının saçma sapan entariler girdiği sözlük yazarı.
insanların sorularına/cevaplarına zekası yahut bilgisi ile cevap veremeyecek kadar düşük kapasiteli yan çarların altta troll diye ağladığı yazar. modlar göreve artık, ağlayanlara peçete.
akplilerin chpli kılığına girip pkkya destek verdiğini iddia eden muhtar beyinlilerin nick altına saydırdığı yazar.

ciddi ciddi yazmış bunu.
Biricik bardo ile yazarken bile Kürtlere duyduğu nefreti belli etmeden duramayan, bir de üstüne biz Alevi Solculara laf ettirmemeye çalışan arada kalmış Sol faşistler yazmasın başlığımın altına ya da gelsin ana hesabıyla yazsın. Artık işsiz güçsüz veletlerle uğraşmaktan sıkıldık. Oynayın kendi halinizde ama Alevi-Kürt kardeşliğine karşı olup Kılıçdaroğlu CHP'sini savunmak zeka seviyenizin yüksekliğini sorgulatır insanlara haberiniz olsun. E ee ne diyorduk? Bu işler böyle...
Uzun süre Sesli güldüren girileri var.
Vay be... Alevi değilmişiz bunu da öğrenmiş olduk. Asıl sizler nasıl alevisiniz onu sorgulayın onu! Açık açık mezhebinizi söylemekten kaçınıp Ulusalcı faşistler gibi göstermeye çalışıyorsunuz hala kendinizi. Atatürk yalandan ağzınızdan eksilmiyorsa ve Canan Kaftancıoğlu'na laf etmiyorsanız bu nasıl ikilemdir, bu nasıl çelişkidir, bu nasıl Aleviliktir bunu sorarım ben bunu! Olunduğu gibi görünmekten korka korka nereye kadar? Ben korkmuyorum ve söylüyorum diye zorunuza gidiyor ama çünkü sizler korkuyorsunuz. Hayatında bir kez semah dönmemiş, bağlama çalıp Alinin ışığında kendinden geçmemiş veletlerin ağzına düştük yine iyi mi... Hadi lan oradan! Kılıçdaroğlu CHP'den ulusalcı faşistleri temizledi işte. Daha neyin korkusu bu? Millet sanki AKP'ye oy verecek partiyi Atatürk'ü sevmeyen Aşırı solcu yoldaşlarla doldurduk, Alevi-Kürt partisi yaptık, HDP'yle el sıkışıyoruz diye? Adında bile Halk olan bir partide Halkların kardeşliğini savunduk diye??? Çoluk çocuk demeden başlayacağım şimdi sonunda... Çakma sosyalistlere sümüğümü atmam normalde hadi yine iyisiniz. Yeter rahat bırakın beni. Sizleri Aleviliğin ne kadar da sevgi dolu bir mezhep olduğunu anlayabileceğiniz Grup Yorum'un müthiş eseriyle bırakıyorum şimdi. (bkz: Aleviyim ben dönen dönsün ben dönmezem yolumdan)

(bkz: vur ha vur ha vur ha vur mitralyözle vur ha vur)

https://www.youtube.com/watch?v=iQ1iZXulxJE
At üstünde kımız içip entry giren, kafayı alevilerle bozmuş mongol. Birinin feyki demiş. Feyk kullanmam cakabo. göte göt, aptala aptal derim. Kim olduğumu da yazayım Ben gergin ataman. Kımızını al uzakta iç.

Bitmediniz aga şu ortamda zırt pırt nick değiştirip kemalist görünümlü ak trollük yapmaktan.
bildiğin ak çomar, eski fetocu muhtemelen, beceremiyor yapmaya çalıştığını.

donuzlayında maaşını kessinler akebeden.
ben yazayım buraya sende kopyala alta yapıştır çomarcan, maaşını kestirmeye gözün yiyecek mi görelim.

chpyide, akebeyide, mhpyide, hangi parti varsa artık, hepsini sikiyim, kim ki türkiye cumhuriyetini aleyine bir şey yapıyorsa.
Sol frame in ırzına geçtiği halde özgürce yazmaya devam eden troll. Kürt, alevi, pkk bunlardan başka yazdığı bir şey yok...

Bu sözlük bu yavşakları beslediğiniz için bu halde. Buranin en iyileri bunları koruduğunuz için yazmıyor.
kim ki türkiye cumhuriyetini aleyine bir şey yapıyorsa,chpyide, akebeyide, mhpyide, hangi parti varsa artık, hepsini sikiyim.

üstte yazanı kopyalayıp yapıştıracaktın sen hani. ne oldu akebeden mayışını keserler diye mi kortun. çok zor değil, copy-paste yapacaksın.
ironiler kralı olan yazar.
Artık işin cıvığını çıkaran yazar. Aleviler'e övüyorum kisvesiyle hakaret edip duruyor, anladık ta, işi alevi kızlarının namusuna dil uzatmaya vardırmamalıydı. Yazık. (bkz: #43966864) (edit: moderasyon da bu durumu algılamış ki o entry'i silip çaylak etmişler kendisini.)
alevi ve kürt taklidi yaparak sözlükte alevi ve kürtler'e karşı nefret oluşturma amacı doğrultusunda saçma sapan şeyler yazan kişi. kaliteli bir sözlük deneyimi için, engelle, başlıklarını engelle geç. modersyon da umarım kısa sürede bu kişiye gereken müdahaleyi ederek, kin ve nefret suçu işlemesine müsaade etmez.
Kendisine 2 kat makarna kömür teklif ettiğim yazar.
Yeter ki onuruyla yaşasın.
yaptığı ironiler chp'li çomarları kızdırmıştır. Bu çomarların ne kadar gerzek olduğunu burdan da anlayabilirsiniz. Adama karşı tek argüman üretemiyorlar. Varsa yoksa hakaret. Bildikleri en iyi şey de bu zaten.
Yeni faşist çomar kızları arıyorum canlar! Sonuncuya olana iyi bakın da feyz alın!!! Mümkünse Yozgat, Çorum Ankara, Bolu, Sinop, Samsun gibi Sünni Türklerin yoğun olduğu bölgelerin kızlarından olsun ki dini ibadetimi yerine getirirken ekstra sevap point kazanayım! Öptüm! Bu arada daha eski videolarımı merak edenler olursa eğer!!! Şah-ı Merdan Ali adına özelden yazarsanız sizlere diğer videolarımı da sunmak benim için şereftir!!! E ee bu işler böyle!!! Ne diyorduk?!!! Bir kere de Alevi ve Kürtlerin faşizmine maruz kalmanın ne demek olduğunu merak ediyorsanız oylar CHP'ye!!! Böyle bu işler!!!

https://twitter.com/squig...tatus/1282238072982245376
ironi yapıyorum kisvesi altında dönüp dönüp aleviler'in ırzına, namusuna laf uzatan yazar. Ayıptır.
chp'li alevi mezhepçisi taklidi yapan kemalist ulusalcı troll.

detected.
Sosyal Demokratım ben!!! Ermeni akrabaları olan bir Şah-ı Merdan Ali yoldaşıyım!!! Kılıçdaroğlu'cuyum ben!!! Zito!!! Zito!!! Nasıl da 'Kemalist Ulusalcı troll' diyerek Atatürkçüleri aşağılayabildiğimiz günler geldi?!!!! Sen çok yaşa Kılıçdaroğlu!!! CHP'li Alevi Mezhepçisi derlermiş bana!!! Ben de Ermeni ve Kılıçdaroğlu aşığıyım ne farkımız var?!!! Sosyal Demokrasi Ermenileri sevmektir!!! HDP'yi sevmektir!!! Kılıçdaroğlu'na aşık olmaktır!! Son kurultayda Kılıçdaroğlu'nun Alevi Reisliğini gösterip Atatürkçüleri attığı CHP'ye yeniden Genel Başkan seçilmesine sevinmektir!!! Biz aynıyız Taci!!! Yapma böyle!!! Ben sadece senin gibi gizlemiyorum Ermeni aşkımı ve Sünni Türkleri sevmediğimi!!! Yaşasın Ermeni Alevi Kürt kardeşliği!!! Kanıt görsellerle güle güle sizlere!!!

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel