Bütün camiler de selalar okunur, ülke de üç gün yas ilan edilir, bayrak yarıya çekilir. Derken anıtmezar tartışmaları başlar, bir şekilde yapılır nakledilir. ilk birkaç sene, mezarı basında sevenlerince anılır, sonra özal gibi unutulur.
(bkz: yavrusunu kartal kapmış fatma girik pozu).
görsel
yukarıdaki yoruma eksi basan ve basacak olanlar siz yinede bunu bir yere not edin..
her fani gibi o da bir gün ölecek bunu yazan gibi, ama çok beklersiniz, zannetmeyin ki TAyyip bir tane, 2.Tayyip saha kenarında hazırlanıyor, günü gelince sahaya girecek, hepinizin içine edecek demedi demeyin AT ın FAV a bekle.yin Ben sizin yerinizde olsam uzun ömürler dilerim çünkü nerdesin Tayyiiippp diye bağıracaksınız, o gün beni hatırlayın e mi.
(bkz: cennet ucuz değil cehennem luzümsüz değil)
avrupa yandaşlarının kına satışlarını patlatacağı gündür.
(bkz: klavye memurları)
akp atatürkün partisi gibi ölü bir parti olacaktır.
rte düşmanlarının göte kına yakmak için uzun kuyruklar oluşturacağı gündür.

o kadar eziksiniz ki birinin ölümünden çıkar pirim çıkarma derdindesiniz münafıklar sizi..
AKP'nin biteceği gün olacaktır.
AKP'de sivrilen isimler bile tutup kendi partilerini kurdular, mutlaka yeni bir genel başkanları olacak ama ben niye olamadım diye ayrılıp parti kuracak olanlar, partide kalıp iç savaş çıkaracaklar da olacaktır.
Siyasetin günümüzdeki kadar yavşak olmadığı dönemde rahmetli Turgut Özal cumhurbaşkanı olduğunda en çok destek alan parti olan anavatan partisi çökmeye başladı,
R.t.erdoğan vefat ettiği zaman da akp çökecektir.
R.t.e. sonrası iktidarı alabilecek tek isim AKP'den ayrılanlar ile CHP'den ayrılanları bir araya getirerek yeni bir parti(vatansever özellikte) kuracak olursa Mansur Yavaş olabilir, imamoğlu aday olduğu nda rakipleri 2 adım öne geçer, Kılıçdaroğlu aday olunca seçim sonucu tamamen kaybedilmiş olur zaten.

Edit: yanlış anlaşılacak şekilde yazmışım, imamoğlu CHP adayı olursa rakipleri 2 adım öne geçer, Kılıçdaroğlu aday olursa CHP zaten seçimden önce kaybetmiş demektir şeklinde yazmak istedim*.
Sevmesemde istemem ölümle intikam alinmaz.
Kına satışlarında patlama yaşanır.
Umutlandırmayın amk!
(bkz: yeniden doğuş)
görsel
Adağımı yerine getireceğim gündür.
görsel
yakındır inş.
arkadaş grubumla sokakta şampanya patlatıp dans etmek suretiyle kutlama yapacağımız gündür.
Bu ülke cok şey kaybedecektir. Anti rteistler bile.
Yüzde 60 lık kesim yeni bir rte bulacaktır. Türkiye nin hüzünlü kaderidir bu.
o gün ölmek yasak.
gelmesini birçok insanın dört gözle beklediği gün.
Şu başlığı görmek bile beni bu kadar mutlu ediyorsa, gerçekleştiğinde neler olur acaba.... Bekleyin, güzel günler yakın.....