1. .
  Recep tayyip erdoğan'ın Filistin konusunda oynadığı roldür. Tamam bizde Filistin'e üzülüyoruz ortada halledilmesi gereken bir durum var. Ancak kendi ülkesindeki terörü engelleyemeyen * bu konuda hiç sesini çıkarmayan başbakanın bu konuda böyle kahraman kesilmesini aklım almadı. Filistin'i gerçekte hiç umursamadığını düşünmekle beraber bu konuda ne çıkarı var çok merak ediyorum doğrusu. * Sayın Başbakan asker yollamaktan bahsediyor. Tabi kendi oğlu askere gitmeye pek tenezzül etmediği için gençleri yollamakta pek bir sakınca görmüyor. Nede olsa askerlik yan gelip yatma değildir. * Gerçekten bu konuda samimi olduğunu bilsem destekleyeceğim bu adamı ama bunların hepsi yapay gündem!!!
  2 -1 ... jymz
 2. .
  eskiden olsa evet.

  ama şimdi oynamamaktadır, kahraman olmuştur.
  3 -4 ... enemyof
 3. .
  oyun olabilir. sıradan insanın gördugu siyaset zaten oyundur. onlar oynar biz gercek sanarız. recep tayyip oynadı, ve artık herkesce gercek kabul edildi. bu bir oyun olsa bile, olusturdugu etkilenmelerle gercek olmustur. gercekse zaten gercektir.
  1 ... syme
 4. .
  bop başkanıyken zaten kahraman olmuştur oynamasına gerek yoktur. ama kimin kahramanı olduğunu düşünmek lazım.
  2 -2 ... xargn
 5. .
  "velev ki" bu bir oyun ve oyunda da kahramanı oynamak için her türlü şart mevcut denilip de ezilen,silik figüranı oynamaktansa bir kez olsun kahramanı oynamayı tercih etmektir.
  bu oyun uzun süre kapalı gişe oynar.
  oyunun kahramanını ise ister sevin ister sevmeyin artık unutulmaz.rolü iyi kesmiştir vesselam.ne de olsa racon kesmek oyunun kahramanının genlerinde var.
  bir de artık bu oyundan sonra çok daha büyük prodüksüyonlu yapımlarda kendisini izleyebiliriz.
  1 ... colpa
 6. .
  (bkz: fancy hero)
  ... passion