bugün

sanki türkiye'de 1.85 adam yokmuş gibi sürekli akapeliler tarafından övülmesidir. galiba akapeliler de uzun adamın boyundan başka övülecek bir şeyi anlamışlar lol. o boyla yengeç gibi yürüyor, kambur ayrıca. herkes tarafından kandırılıp enayi yerine konulması da cabası lol.
şeyi uzun mu acaba neyse her aklımıza geleni yazmamalıyız evet.
övülür tabii türk erkekleri kendileri arasinda 1.70'i geçen görülmediği için.
boyunun övülmesini bilmem de üniversite mezunudur. açın vikipedi'yi bakın ne yazıyor; 1977-1978 eğitim-öğretim döneminde istanbul iktisadî ve Ticarî ilimler Akademisi bünyesindeki yüksekokullar istanbul iktisadî ve Ticarî ilimler Akademisi, Ticarî Bilimler Fakültesi adı altında birleştirilirken, Erdoğan Şubat 1981'de buradan mezun oldu. yılların değişmeyen yalan haberleri ısıtılıp ısıtılıp önümüze konuyor. boyu da türkiye erkek boy ortalamasının üstünde.
Bıyıklarına yapılmış büyük haksızlıktır.
önemli olan işlevi.
üniversite mezunumu değilmi bilmem ama işimiz vikipedi'ye kaldıysa çok işimiz var.
atatürk kadar övülmediği aşikardır. evet..
tamam vikipedide yazıyorsa öyledir.

hatırladınız mı, hani bir allahın kulu "evet ben tayyibin sınıf arkadaşıyım" demezken, keltoş bir chp milletvekili (Aydın Ayaydın) çıkmıştı "ne demek efendim, ben şahidim. hocasıydım ordan hatırlıyorum" demişti. hah işte o chp milletvekilinin tam ne gibi bir meziyeti olduğu çözülemeyen kızı (derya ayaydın) 35 yaşında mayıs seçimlerinde akp'den milletvekili yapıldı. bu da yazıyor mu vikipedinde?
görsel
görsel