bugün

biz ona yakışıklı olamazsın demedik, adam olamazsın dedik.
popişle gülünebilecek tez. *
Katila katila gulunecek baslik. Bu ne ahmakliktir kardes ya. Dogru sole kac tl aldin bu baslik icin.
rte nin atatürk ten çok daha yakışıklı olması diye bir gerçek yoktur.
bunu söyleyen, sırtına rte dövmesi yaptıranla aynı kişidir.üstünde durulmaması gerekir.düşünce fakiridir.
zıçtı şakirt bez getir(!) şeklinde ki önermedir. zıçın zıçın sayenizde güzelim sözlüğü bok götürmeye başladı.
önerme doğruluk niteliği taşımaktadır. gerçi atatürk ün gözleri mavi ve saçları sarıydı.
her şey görecelidir. bu şekilde düşünen insanın görüşüne de saygım sonsuz. ama tutup da bir zamanlar sırf güzel diye tansu çillere oy verenler gibi yakışıklı diye oy veren o iki kişiden biriyseniz ben sizin zihniyetinizi sikiyim çok afedersiniz.
(bkz: hasta mısınız olm siz)
hadi bi git. denilesi başlıktır.
mehmet günsür mü kıvanç tatlıtuğ mu? görecelikten başka bir şey değildir.
rte atatürk'ün tırnağı bile olamaz.
Göreceli tespittir ki bende mesaiden yakisikliyimdir bu böyle uzar gider mayk.
fikirden ziyade görünüşe önem veren zihniyetin kıstaslarından biridir.

ikisi de davud olsa ne olur?
--spoiler-- **
şşş, sakın bunu bir yerde söyleme.
http://inciswf.com/1286602117.swf

--spoiler--
şunu anladımki atatürk'ü aşağılayan entrylere ne kadar küfür etsemde bu ucubeler bitmiyor. göz var nizam var.

not: ne kadar sövsemde siliniyor.. yoruldum artıkın

atatürk demek zamanında nasıl sikmişse 80 yıl geçti bu gericiler hala salvo çekiyorlar paşaya.
(bkz: işin bokunu çıkarmak)
hakaret edilesi söylem.
Adamın yaptığı espriyi ciddiye alanlar var yazık doğrusu.

Adettendir tanım yap dediler: Güzellik görecelidir. Ama güzellikte bile akp - chp kavgası yapılır bu ülkede.

Edit: ayrıca fotoşok iyi olmuş sırf o yüzden şukuladım.
bazı kızlar, erkeklerden daha yakışıklı yalnız.
(#16643577) bir gün içerisinde iki defa yarıldım.
rte yakışıklılıkta atatürk'ün yanından bile geçemez. onu da bırakın, bu işler yakışıklılıkla olmuyor.
erkekten anlayan, erkek/kadın yazar söylemi. erkekler ilgi alanıma dahil olmadığından mütevellit yorum yapamayacağım başlık.

not: bu rte yi en çok kimlerin sevdiği belli oldu şimdi.*
rte nin yakışıksız fikirlerinin tipine yansıdığı için saçma tespit.
ne yapıcak yakışıklılığı verecekmisin diye sorası gelir insanın.