bugün

- why do always vote "no" on every bill ?
- i read them..

mealen;

- neden her kanun tasarısının aleyhine oy kullanıyorsunuz ?

ron paul ; - okuyorum da ondan..

onun hazır cevaplılığını eleştirene kadar meselenin özünü kendi adımıza tıpkı bu adam gibi yakalasak hiç kuşkusuz şu bulunduğumuz seviyeden daha farklı bir yerlerde olurduk..
popülist bir hilekar, oligarşinin sadık dostu ve theodore roosevelt'dan beri her sosyal programın yeminli düşmanı dinozor fosili. bazı piç kuruları alt yazılı konuşmasını dinlemiş de etkilenmiş. onu chavez'e benzetiyor bu embesil orospu çocukları. ronald reagan bile bu adam kadar alt ve orta sınıf düşmanı değildi. bu moruğun sosyal konulardaki gerici tutumla beslediği hitabeti deemphasize ve sugarcoat eğilimindedir. amerika'nın askeri maceralarına karşı gösterdiği boş tepkiler ve israil karşıtı sahte tutumu oscarlık. bu adam başkan olursa federal bütçenin anasını siker bırakır. amına kodumun barzosu 100 yaşına gelmek üzere ama hâlâ politika icra etme derdinde. icra ettiği eylemler dogma kazanma ve siyasi pragmatizm üzerinedir. azılı bir hırsızdan ötesi değildir. kongre kariyeri rüşvetlerle doludur. technique bile bu adamı destekledi geçtiğimiz seçimlerde. her konserde oyların buna verilmesi gerektiğini söyleyip durdu. aptal herif, bazen gerçekten utanç verici şeyler yapıyor.

kitleni sikiyim. aptal orospu çocukları.
TÜRKiYE'NiN VE iSLAM ÜLKELERiNiN YATIP KALKIP ''BAŞKAN SEÇiLMESi'' iÇiN DUA ETMESi GEREKEN KiŞiDiR...

ALTYAZILI KONUŞMASINI DiNLEDiM..SIRF ALTYAZIYI OKUSANIZ SANKi BiR AMERiKAN BAŞKAN ADAYI DEĞiL DE CHAVEZ KONUŞUYOR SANIRSINIZ..

ADAM iSRAiL'E KARŞI DA OLDUKÇA SERT BiR TUTUM iZLiYOR..iSRAiL'E KOŞULSUZ DESTEĞE ŞiDDETLE KARŞI ÇIKIYOR VE ORTADOĞUNUN NORMALiZE EDiLECEĞiNi VE TÜM SiVRi UÇLARIN TÖRPÜLENECEĞiNi SÖYLÜYOR EĞER BAŞKAN SEÇiLiRSE..

BEN ANLAMIYORUM ARKADAŞ..

MiTT ROMNEY iLE BU ADAM RAKiP..MiTT ROMNEY iSRAiL YANLISI VE BUSH TARZINDA BiR ADAM..

YAHUDi SERMAYESi ADAMI DESTEKLiYOR..

PEKi BU ARAP SERMAYESi NE BOK YiYOR ?? iNGiLTERE VE AVRUPA'DA FUTBOL KULÜBÜ SATIN ALMAK,ÇÖLDE SARAY iNŞA ETMEK,EMEKLi OLMUŞ FUTBOLCULARA MiLYONLARCA DOLAR ÖDEMEK VB DIŞINDA PETROLDEN GELEN TRiLYONLARCA DOLARI KIÇLARINA MI SOKUYOR BU ARAPLAR ??

NEDEN BU TARZ ADAMLARI FiNANSE EDiP, AMERiKA'YI iÇTEN FETHETMiYORLAR DA YAHUDi LOBiSiNiN ATINI OYNATMASINA GÖZ YUMUYORLAR ???

ANLAMAK MÜMKÜN DEĞiL...

BU ARAPLARDA BU GERiZEKALILIK VARKEN,BU CEHALET VARKEN BUNLARA DEĞiL PETROL,BAŞTAN AŞAĞI ALTIN YAĞDIRSAN GENE DE YERiNDE SAYARLAR..

SALAK HERiFLER..
(bkz: liberteryen)
2016 da ön seçime katılırsa oy vermeyi düşündüğüm kişi.
Her ne kadar cumhuriyetçilerin arasındada olsa demokratlardan daha demokrat bir adaydır.
kürtaja karşı, marijuanayı(esrar) ise serbest bırakmayı vaadetmiştir.
ayrıca fed,irs,tsa gibi halkın kanını emen kurumlarıda kapatmayı vaadetimiştir.
oğlu için (bkz: rand paul)
secim kampanyasi icin deliler gibi para harcayan mitt romney' yi gecmesi neredeyse imkansiz olan insan. zaten daha once 1988' de liberal parti ve 2008' de cumhuriyetci partiden olan adayliklarinda da on secimi gecememisti. ayrica soylemleri ve bulundugu parti itibariyle secilmesi cok zor, sonucta bush' u iki kere ustuste secmis olan bir dusunce yapisindan bahsediyoruz.

john mccain' in destegini alan romney muhtemelen, new hampshire' da diger adaylarla arasindaki farki artiracak ve ondan sonra ron paul abimiz muhtemelen son kez baskan aday adayi olup, bu gelenegi senator olan ogluna devredecektir.

bu arada tam adi ronald ernest paul kendisinin.
amerikanın başkan adaylarından. 72 yaşında, çok tatlı birine benziyor. Biraz anarşist yaklaşımları var. Amerika'nın başına geçerse hakikaten hem amerika hem dünya için iyi olabilir. Ama bu amerikan başkanları da koltuğa oturduklarında birden genleri değişip şerefsiz oluyorlar. O yüzden başkan olana kadar ne yapacağını bilemeyiz.
Cumhuriyetçi partinin, 2012'deki başkanlık seçimlerinde, adayı olmaya çalışan Texas senatörü, eski bir tıp doktoru. dünya'daki bütün amerikan üslerini kapatacağının, savaşları bitireceğinin, uyuşturucuyu serbestleştireceğinin sözünü verdi. muhafazakar bir partiden gelmesine rağmen obama'yı solda sıfır bırakacak ultra liberal görüşlere sahip, amerikan medyasının israil'e yardım etmeyeceğine ilişkin sözlerinden dolayı ve bazı radikal fikirlerinden ötürü, önce görmezden gelmeyi ve sonra da karalamayı seçtiği 77 yaşındaki yaşlı kurt. adaylığı kazanıp kazanamayacağını izleyip göreceğiz.
Amerika'da başkan olsaydı yada seçimlere girmesine en azından izin verilseydi Yes We Cani dünyaya gösterebilecek olan senatördü
güncel Önemli Başlıklar