bugün

16 yaşında olmasına rağmen entelektüel olan yazar.

hahah inanılmaz sevimli. ismi de çok güzel. çocuğum olursA, onun ismini vermeme de müsade etti.

ciddi ciddi abla olduğumu hissettirdi bana. 16 yaşındaki hallerimi hatırlatı. öpüyorum o zaman.
ergenus familyasından bir yazarmış kendileri. troll olmaya niyetli sanırım.
(#18842092)test mantığı bozmuş yeni nesili.
çok komik bir mesajla karşılıklı nickaltı yazmayı teklif etmiştir kendisi. nutkum tutuldu bu cesarete.
sen benimkine yazmasan da olur kardeşim. bu iyi mi?
http://www.youtube.com/watch?v=3m634tJeu2Q

ihanet edenlere gelsin. unutulanlar unutanları asla unutmazlar.

ihanetin getirisiyle 3 günde 70 yaşına gelen yazar.
dünyayı kurtarmak isteyen, lise öğrencisi yazar. koçum benden teşvik edici şeyler bekleme, kendime hayrım yok benim.
bana nickaltı siparişi veren yazar.

al seni mi üzücem ablacım.
*
''ibne dersin eksi verir sikersin aldırmaz.''

''şapkamı koysam'' orgazm olacak yazarlar var. yine geldi şapka...

efendiliğini bozmak istemeyen yazar.
kendi liseliliğini başkalarına yakıştırıp paylaştıkça dert-tasa misali azalacağını düşünen şizofren yazar.
*
kendisinden başka kimseye liseli demeyen yazar. bilgi yok, fikir var. kesin ünilidir.

''ben şizofrensem sen kurduğum hayalsin.''

(bkz: efendi yazar)
(#18890196) küçük ama aklı başında kardeşim.
ilk defa fırat repliği kullanıcam ama yenir ki bu.
kadınlar günü için; ama niye erkek günü yok? bunlar kapitalizmin oyunu. madem eşitlik isteniyor bizim de günümüz olsun dememiş kadınlar günümüzü kutlamıştır, teşekkür ederiz efendim.
herkesi herkez, direkti direk diye yazan ergenimsi yazarimsi.
dil bilgisi konusunda aşmış ezber bozan kardeşimiz.
kendi mekanımızda bizi dövmek isteyenler, konaktan yaptığımız çıkarmayı ne çabuk unutmuşlar.

sizin gelmenize gerek yok, neredeyseniz söyleyin geleyim.

tahrik edilen yazar ama efendiliğini hala korumak istiyor.
yıllar önce kaybettiğim öğrencimdir. hala lise birinci sınıfta olması elimdeki tek kanıttı. onu buldum çok şükür.
hayırseverlere teşekkürler.
nickaltı rica eden yazar. hayrını gör.
seneye lise 2 olmayacak diye korktuğum yazar. hayır hoşgeldin desem olmaz. ben ondan sonra geldim zannımca. ne diyeyim.
yok yok kesinlikle liseli yazar.

ben eminim kendimden. pipim 12 santim ama üniversiteye başlayınca su yılanım, kobra olacakmış. rehberlikçi öyle dediydi.

(bkz: cool yazar)
liseli dilencidir.

biz ki iki kelam dersin köpeği olmuşuz. döner dururuz her örtmenin önünde ardında.

ama yine de hayat okulundan kaldık. bu hayat hoca ne kötü örtmen; önce sınav yapıyor sonra ders veriyor.

aşk dilencisi.
nickini aylardır romantik ayraci diye okudum. gerçeği öğrenmem gecenin bu yarısına kısmetmiş. lan ben de diyorum ayraç ne alaka? ayraç lan, bi de romantik. alakaya maydanoz yani. kafa güzel şey, gidip geliyor bazen.

(bkz: şimdi gülebilirsiniz)
içli yazar. geldi adam akıllı içini döktü, aşk acısı çekiyor imiş meğerse. elimizden geldiğince yardımcı olduk biz de. adam gibi adam.
yalancılık konusunda makale, tez vs. yayınlaması gereken şahıs.