bugün

görsel
ülkesinin takımı olan cedevita zagreb'in yolunu tutmuştur. takımın yeni lideri olacaktır.
bugün panathinaikos'a son çeyrekte zalgiris'e karşı maç kazandırmıştır ayrıca gerideyken oynadığım 3,80den maç sonu 2 bahsinin de gelmesine katkıda bulunmuştur.

bian çok ısındım kendisine fenerbahçedeyken de tek sevdiğim basketçiydi.
fenerbahçe ülker'le sözleşmesi sona eren ve panathinaikos'a 2 yıllık imza atan hırvat oyun kurucu.
pana ile anlaşmış hırvat , oyun kurucudur.

kesinlikle yeteneklerine laf edilmemesi gerekilen basketçi. ne yazik ki mental açıdan bir o kadar da eksik yapıya sahip.

fenerbahçe ülker'de son sezon hariç her daim yüksek performansı ile rakip takım taraftarlarınca hep imrenilmiştir , eminim.

bol şans roko...
Panathinaikos ile anlaştığı yönünde dedikodular olan guard.
iyi bir oyuncu fakat avrupada final four hedefleyen fenerbahçe ülker'in oyun kurucusu olacak kapasitede değil...
bu akşam galibiyetin mimarı olacak adamdır.
sağ el orta parmağı kırılmış. en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtiliyor. hem bu akşamki Galatasaray Medikal Park maçı hem euroleague Top 16 maçları bize haram olacak anlaşılan. bir türlü fenerbahçe ülker'in iki yakası bir araya gelmedi sakatlıklardan malesef. en çokta euroleague için üzüldüm lakin yapacak bir şey yok artık. bu yılda euroleague yalan oldu amk.
bence en önemli özelliği topla çok hızlı olmasıdır.
Galatasaray'ın Abdi ipekçideki taraftarı için "burayı nba ile kıyaslayamayız. nba'de maç atmosferi hot dog yiyen insanlardan ibaret. maç boyunca kendimi bile duymadım" diyen fenerbahçeli basketbolcu.
bir galatasaraylı olarak tebrik ettiğim kaliteli hırvattır.bazen ritmini bulamasa da profesyonellerin de arada teklediği görülür. *
dünkü maçta toparlanma sürecine giren gs cafe crown u önünü kırılma anlarında keserek galibeyette önemli bir pay sahibi olmuştur.
bugün attığı sayılarla, yaptığı asistlerle, aldığı ribauntlarla gs karşısındaki galibeyette önemli olan, fb ülker'in yıldız oyuncusu.
nabıyor bu amk liselileri demiş ve şovuna başlamıştır.
6 haziran 2011 fb ülker galatasaray cc maçında art arda 3 tane üçlük atıp, bir tanede üçlük asisti yaparak 2. çeyrekte takımını ateşleyen yıldız oyuncu.
soğukkanlılık ve yeteneğin birleştiği harika basketbolcu.
son iki euroleauge maçında çok iyi oynamadığı dikkat çekmiştir.takım bu kadar eksikken bir an önce toparlanmalı diye düşünmekteyim.
yine harikalar yaratmıştır. fenerbahçe ülker yöneticilerini kutlamak lazım böyle bir oyuncuyu bizlere izletirdikleri için.
(bkz: 20 ocak 2011 olympiakos fenerbahçe ülker maçı)nda oyunuyla ülkemize gelmiş en iyi oyun kuruculardan birisi olduğunu kanıtlamıştır. şu an ki formu ile euroleaguein en iyi oyun kurucudur ayrıca, gurur duydum dün izlerken.
david rivers'ı izleyen bu gözler ondan sonra türkiye'ye sağlam oyun kurucu gelmedi demişti. bu adam kendimce kurduğum bu tabuyu yıktı.
büyük oyuncu tabirinin tamı tamına uyduğu süper guard.
an itibariyle euroleaguedeki en iyi oyun kurucudur bana göre.
"bu ne lan " denilesi oyuncu.

basketten fazla anlamam ama bu adam türkiye basketbol ligi için biraz fazla degil mi ? adam hayvan gibi oynuyor. bildigin mvp yav, koskoca barcelona'yı tek başına devirmeye niyetli.
rytas maçında ayıp etmiş oyuncudur. hayır bari deplasmanda kendi seyircileri önünde yapma bunu. *