bugün

quentin tarantino'nun eski kankasidir. tarantino hakkinda soyle seyler soylemistir:

-[on quentin tarantino] i've realized that i can't hang out with him. i talk with him, and he just sucks stuff from me.*

-[on quentin tarantino doing his top gun (1986) speech in the film sleep with me (1994)] important lesson learned. intellectual properties can be taken from you if you put them in the air. result is to never speak to anyone else ever again and withdraw from society. keep few friends and speak to them rarely.*

kisaca cevirmeye calisayim:

-[quentin tarantino hakkinda] onunla daha fazla takilamayacagimin farkina vardim. onunla konusurken surekli benden birseyler caldigini gordum. adeta beynimi emiyor gibiydi.*

-[quentin tarantino'nun sleep with me (1994) filminde yaptigi top gun (1986) konusmasi hakkinda] cok onemli bir ders cikardim. eger entelektuel birikimlerinizi havaya koyarsaniz bunlar sizden rahatlikla calinabilir. sonuc olarak bir daha kimseyle konusmama ve toplumdan kendimi soyutlama karari aldim. 'az arkadas edin ve onlarla da nadiren konus'. yeni mottom bu.*

sonuc olarak acikcasi ben bu adama inaniyorum. tarantino, gheorghe hagi'nin deyimiyle tam bir hirsizdir benim gozumde.

kaynak:imdb