bugün

Tuncelide Geberen iki it için "yha ama canlı olarak ele geçirilebilirlerdi tımam mı" deme talihsizliğini göstermiş yazar.

Kolluk kendisine veya üçüncü bir şahsa veya korumakla yükümlü olduğu bir kamu binasına yapılan fiili bir saldırıyı "saldırıyı etkisiz hale getirecek ölçüde" karşılık vermekle yükümlüdür. Bak dikkat edersen yetkisi var denedim yükümlüdür dedim. Yetki ve yükümlülük farklı şeylerdir. Birincisini uygulamak sana kalmışken ikincisinde kanun sana bir takdir yetkisi bırakmamış bir zorunluluk vermiştir. Şimdi bu amınakodumun iki tane kekosu saldırabilecekleri son ana kadar saldıracaklarına ve hem kolluğa hem üçüncü şahıslara hem de kolluğun korumakla yükümlü olduğu bir kamu binasına zaten saldırdıklarına göre ah vah niye gebertildiler demek "kimseye vatan haini yaftası yapıştırmamak için samimiyetle söylüyorum ki" en iyimser bir tabirle mallık olacaktır.

Özetle iq kapasitesi düşük yazar. Sudoku vb. ile iştigal ederek analitik düşünebilme yorumlama yeteneğini bir nebze olsun artırabileceğini düşünüyorum.
asıl vatan hainlerinin karşısında durunca sen bölücü oluyorsun bu ülkede. pmden gerekli mesaj verilmiştir.
Bölücünün teki. Hiç hoş gelmedin hırrım. Ermenilerle sizi üst üste koyar yellene yellene yelleriz anladın sen onu. Diyeceğim o ki gücünüz bize yetmez, gidin sikletinize göre düşmanlar edinin. Mesela etiyopya, çad, burkina faso falan.*
Ayrıca bu topraklarda senin hakkın yok lan, bu ne yüssüzlük amına koyim. Etnik döküntülere kimlik verirsen olacağı bu. Sığınmacı statüsünde barındırılmalı bunun gibiler.
hdpli bir yazar , ip si kayıt edilsin ileride yargıya gidecek.
diyarbakir'li oldugunu dusundugum yazar.
kendisi apo ya it dediğim için alınmış ona göre apo bir lidermiş.
ondan olsa olsa it sürüsünün başı olur. evet apo ittir.
(#22001661) Ermenistan diye bir ülkeden haberi olmayan yazar.
yazar. yyyyyeni bir yazarr. hoş gelmiş de ayakta kalmış. buyur buyur.*