bugün

hala sır perdesini aralayan yoktur.
esrara ara verilmesi gerektiğini düşündürten durumdur.
(bkz: maskeleri çıkarın beyler)
(bkz: kedidir o kedi)
rehyan karaca nın iddiaları neticesi atılmış gazete başlığı.

şimdi ben reyhan karaca olsam bu röportajı gazetecilere verirken gülerim lan. levent kırca gibi kkkhhhhmmmm. diye burundan ses çıkarırım anlatırken. hatta bi ara "uzaylılar bana kanser ilacı verdi. sonra hemen geri çekip aldılar elimden. vazgeçtiler." derken yine khhhhm. der kahkaha patlamasını içimde patlatırım. burnumdan da sümük çıkar. hemen geri çekerim gazetecilere ayıp olmasın diye.

demek ki kadın doğru söylüyor.
gazozuna ilaç atmamışlarsa büyütülecek bir mesele değil.

belki şu bakınız işine yarar, (bkz: bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi)
reyhan karaca'nın kayışı sıyırdığının işaretidir,yazık olmuştur.
kendisinin reklam peşinde olduğuna inandıran açıklamasıdır bu. geçtiğimiz günlerde de aysel gürel'in ruhunun, kendisinin bedenine girdiğini söylemiştir. buna kadir inanır bile inanmayınca, taktik değiştirmiştir.
yazıktır, acı verici bir durumdur. allah verdiği aklı almasın, amin.
(bkz: uzaylıların reyhan karaca ya kanser ilacı vermesi)
-dünya nası bi yer?
+ühühüh bidaha gitmeyelim nolur, ühühü
-neye denk geldiniz?
+bi kadın çükümüz var mı diye baktı, çok aşağılandık
kronik halusinasyon olabilir.
- eğer 100bin dolar getirmezseniz, bir daha reyhan'ı göremezsiniz...
- ozmo, al şu 300bin doları, bi zahmet esra ceyhan'ı da alın götürün lan...
ağır bir şizofreni belirtisidir.
- mars'ta hayat var mı?

+ artık yok.
(#6457063)gerçekte olan budur. * * *
reyhan karaca'nın ciddi ciddi inandığına kanaat ettiğim olay.
önceden reklam demiştim ama artık değil diyorum, kadın besbelli öyle olduğunu zannediyor. hala inatla anlatıyor da anlatıyor, hemde ne kadar alay konusu olduğunu göre göre. eğer yanılıyorum da gerçekten reklamsa, reyhan karaca allah sana akıl fikir versin o zaman. reklam yapmak için saçmalamandansa, inanarak saçmalamanı tercih ederim şahsen.
gündeme gelmenin en salakça yolunu seçen birinin saçmalaması. kızım bu işler öyle olmaz aç sağını solunu gündem olursun ama böyle olmaz. yazık sana mal yapmış kendisini.
uzaylı 1: x
uzaylı 2: y

reyhan karaca: r.k (mağdur olduğu için ismini veremiyoruz)

x: hacoli, yıllardan beridir bu camianın içinde olan işinin ehli uzaylılarız, bu kadar sofistike bir şey kaçırdığımızı hatırlamıyorum hiç, ne biliyim, genelde absürd nesneler falan kaçırır incelerdik, ne boka yarıyo acaba bunlar diye, bu varlık nedir necidir peki, bi tanımlama yapsan diyorum?

y: bi saniye çözmeye çalışıyorum hocu, değişik sinyaller geliyo, yüklü miktarda radyasyon var üzerinde ilginç, nükleer santral mübarek, bundaki enerjiyi kullansak mı napsak, işe yarar lan bu?

r.k: ıhmmmm, mıhhhh, umpphhhhh... nerdeyim ben, hı, noluyoruz, kimsiniz siz?

x: aha aktif hale geçti, napacaz?

y: getir şurdan cep telefonunu şarz edek, adaptör niyetine iyi gider bu

x: iyi fikir, prizi nerde bunun?

y: bulucaz getir sen

bi süre sonra;

x: evet şarz etmeyen kalmadı dimi arkadaşlar, haydin yolluyoruz bunu geri

y: o değil de, bi de kendimizi mi şarz etsek?

x: oha ayı...
yerim senin o duygusal ,mütevazi, ince, anlayis yumagi duygularini. Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya.
(bkz: allah akıl fikir ihsan eylesin)
mustafa topaloğlu'nun devreye girmesi gereken sıradışı gelişme. ayıp denen bir şey var, biz uzaylıların kadınlarını kaçırıyor muyuz?
(#6494432)
sen umbari rayra rariyra rorom dedirtirsen parçanda (sevdik sevdalandık) adamlar tabi kaçırır.
reyhan karaca'nın trt ekranlarında yayınlanan esra ceyhan'ın programında dile getirdiği olay, iddia. esra ceyhan uçan konuk sadri'den sonra yine gündemi meşgul edecek konular ve konuklar sunmaya devam ediyor. hem de trt de. bir dönem katı kurallar nedeniyle her ünlünün çıkamadığı, işlenilen konuların halkı bilgilendirici ya da eğlendirici olması gereken kanalda.