bugün

ibrahim mi? Hahahahah.
Çay demleyen ibrahim.
Askerliği beraber yaptığımız şahıstır.

Bölük cavuşuydu kendisi, ibo çavuş nöbetçi kolluğu tuttuğunda nöbetçiler sabaha kadar uyumazdı.

Heeey gidi koskoca ibo çavuşu nazmiye yapan hayat bize neler etmez.
Nazmiyeyi 'nizamiye' okumuş olmam dolayısıyla ruhumun hala asker olduğunu yeniden idrak etmeme sebep olmuştur.
görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/44684256/

Ne o kıskandın mı ibo dediģim yazar tanesi.

Kezbanius felan olunca manit yok işte. Allahin adaleti. Hah.
Cinsiyetim bi tane olunca seçenekler de azalıyor maalesef herkes senin gibi şanslı deil....
erkeklerin ve ibnelerin kızlara kezo demesini anlarımda dişinin dişiye kezo demesini anlayamam ve kaldıramam.

iftardan sonra patlamış mısırımı alıp geliyorum kaybolmayın bir yere.

bir nazmi abla, pardon yazar.

görsel
Gene popüler.

Populer ibrahim.
benim ellerimi beğenmemişti, oysa ki ellerim çok güzeldir.
benimde kafamı beğenmedi. kafan olmasa aslında yakışıklı adamsın dedi.
benim de nickimi beğenmemiş yazardır. "nereye bakıyon len mel mel söbü kafalı nihehehe" diyordu bana..
19 cm kalın damarlı yazardır.

Açıklama: bahse konu edilen elleridir.
Benim neyimi beğenmediğini bilmiyorum.
At gibi sözlük kızları derneğinin onursal başkanı.
ramazan bitmesine 3 gun kala atesli foto paylasarak bizi yoldan cikarmaya calisiyor.
dayanamayıp donuza ekledim. ne bileyim ? sempatik gelmedi.
Abi buranın ırzına geçilmelik hali mi kaldı? 10 kisi var ya on. kimse açıp okumuyor, ki okuyan olsa da benim gibi ciddiyetsizleri görmek istemiyorsan ekşi sözlük senin istediğin gibi işliyor e git madem.

Yok ama istiyosunuz ki hem canım istediğimde arkadaşlarımla goygoy yapayım, ehehe tengirle dürüm yedik erekto bilmem ne, hem de canımız isteyince yok sözlüğü siktiniz bilmem ne duyar kasayım. Düşün bakalım sözlük senin istediğin gibi kusursuz format ilerlese sen barınabilir miydin burada. yıllardır aynı muhabbet hadi ya.
kızım diye kandırdı beni.

Erkekmiş.

Duygularımla oynadığı için asla affetmeyeceğim yuuuzır.
Nazmiş yine top on listelerinde başı çekiyor. Lan top on falan dedim, doksanları gördüğüm belli oldu. Neyse, Sözlükler alemini iyi anlamış, bitirmiş, sonra da içinden geçmiş yazar. Tam olunması gerektiği gibi bir yazar. Ben nazmiş'ten başkasını okumuyorum. Burası benim evimmiş tribine girip, mundar ettiniz diye ağlayanların da bir starı daha da büyüttüğünü düşünüyorum. Obtum, kib, bb.

Ulan "obtum kib bb" şakası da çok ikibinlerin başı yav.
Gurur duyarım.
Prim.exe bu aralar kendisi. Çift tıklayana iniyor.
Ben nazmiyeyi gömdüm sen niye üstüne alındın la big tits?
Burda beni gömdüğünüz kadar bilmem kimin memesi götü diye elli tane cinsel başlık açan trollere de aynı duyarlılığı gösterseniz keşke. ama tabii onlar hoşunuza giden trollükler olduğu için istedikleri kadar cozutabilirler onların başlıklarında göremiyoruz sizi.

Bir kere gören var mı bu nik altında bana ellinci defa aynı şeyleri yazanları onlar için böyle paragraf paragraf döşerken?
Gece gece nasıl bir muhabbet dönmüş burda kaçırmışız Yine yangınlar yine nazmi abla.

insanları olduğu gibi kabul edemediğiniz sürece bu hayattan fazla bir şey beklemeyin.