Kisiye pek bi artisi oldugunu dusunmuyorum zira kendisi goremiycek o guzel gozleri hAtta gozunun icine dik dik bakanlardan rahatsiz olacak ama renkli gozlu bi tanidigi olanlar icin gorsel ziyafete donusen durumdur.
faydasını gören beri gelsin.
göz işte, ne artısı olacak ki?

--spoiler--
abi senin gözlerde güneşe göre değişiyor mu
--spoiler--

soruları saçma geliyor artık, gök kuşağı mı bu pezevenk?
avantajı yakışması dezavantajı güneşin gözü çok alması.
dezavantajları daha çoktur.
diyerek renkli gözlü olduğumu belirtmek isterim.
Eğer benim gibi yeşilin derin koyu tarzında ise kızlar gözlerinin alamaz , özellikle güneşte eğer göze bakanlar genellikle ' Ay ne kadar güzel gözleri var yha yerim' gibi tepkiler çok veriyorlar .

Ha dezavantajlarıda var güneşli havalarda çok kırılma yaşanıyor , göz parlaması yoğunluklu oluyor .
renk pigmentlerinin eksikliğinden kaynaklanan durumdur. eksik olmasına rağmen güzel durur tıpkı gamzeler ya da beyaz ten gibi.
tüm insanların sahip olduğu özelliktir. renksiz gözlü bir insan henüz doğmamıştır.
itici olmaktır.

hele hele erkekte...

mavi gözlü bir eşşek gördü mü, dedemin bastonuyla kovalamak gelir içimden laaaaaan!
Kendimden biliyorum ki yeşil gözlü olmak bir işe yaramıyor.
lens takan kızlara yarrak göstermek gibi bir şey .
Renksiz göz mü var amk esprisini akıllara getirir.
-gözlerin renkli mi?
+evet.
-ne renk?
+kahverengi
-e hani renkliydi?
+kahverengi renk değil mi mal !
Erkeklerde yeşil göz her zaman avantajdır . Bazen düşünüyorumda gözlerim renkli olmasa baska ne özelliğim olurdu yani diğer insanlardan ayıran bir özelliktir . Kimisinin hoşuna gıder kimisinin gitmez .
Bende olmayan bi özellik. Olsaydı fena olmazdı hani.
gözü renkli olanlar 156614311496 adım öndedir.
Daha çekici olmaktır.

Allahım nolurdu renkli gözlü olsaydım...
bir boka yaramayan hadise. hatta o kadar iticiler ki yilan gibiler.
kahverengi bir sayı değil sonuçta.
erkeklerde beyaz ten, siyah saç ve renkli göz üçlüsü ölümcül etkiler yaratmaya da bilir insanlarda.

( kendimden biliyorum, renkli gözlüyüm.)
'Birçok renkli gözlü kişinin 'kahverengi' gözlü olduğunda daha derin anlamsallığa sahip olacağını düşünmekten kendimi alamadığım durum. Avrupa'da yaygın olan ve hatta kahverengi gözlü olduğunuzda da insanların şaşırdığı garip bir durum da mevcut aynı zamanda
mavi gözle doğup yeşil gözle hayatımı sürdürerek dahil olduğum gruptur. evet gözlerin lens mi sorusuna sıkça maruz kalıyoruz ama ne demişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar renkli gözün olsun.
hayata 1-0 önde başlamaktır.
gözün zenciliğidir.
Kahverengi renk değilmi sorunu ortaya cıkarır efenim.
Aynı zamanda mutant olmaktır.