bugün

şöyle kaynağın kendisini tüküreyim:
https://mobile.twitter.co...tatus/1308444360908902401

feminist_whore mahlaslı feminist bir "karı" olan twitter kullanıcısı, bizi alucard falan sanmış ve tüm dünyaya ne kadar özgür olduğunu ispatlamak için yine farklı yollara başvurmuştur.

Garipsiniz feminikler, düşman değilim size, o kadar sike sürülecek akıl yok ki ciddiye almak aptallık olur.
O ne biçim tırnak dedirtir. Benim tırnaklarım kadının tırnaklarından daha bakımlı ve nizami.
iğrençsiniz huur evlatları. Kayın valideniz ile cima edeyim bu ne rezalet amk.
aslında sıradışı olan bir şey normalleştirilmeye çalışılır, ancak bu zihniyettekiler eylem ve söylemleri ile tam tersi olarak normal olan bir durumun olağandışıymış gibi algılanmasına neden oluyorlar.
en az umumi tuvalet duvarına zıvayanı kadar iğrençtir. "en az" dedim dikkat ederseniz.

edit: umumi tuvalet duvarlarına regl kanını zıvayanlardan özür diliyorum. bu sözlükte kendilerinden daha iğrenç insanlar yazarlık yapıyormuş. bu kadar iğrenç insanlar yerine kendilerini iğrençlikte ölçüt kabul etmem haksızlık olmuş.
Fake.

Kabin tek yanı batmış, içmemiş dökmüş ve elini yıkamış. Kokar lan o, içilir mi öğk
Sol neden iktidar olamıyor diyenlere en güzel cevap.
iğrenç bir kadın.

uzaydayız, herkesin kafası karışık.
2020 felaketlerine bu hadisede eklenmeli.
Akıl sik değil ki millete sokasın.
Midem bulandı.

Artık kadınlardan tiksiniyorum ya.

Abi kan tutmuyor mu bunları?

Vallahi tansiyonum düştü, elim ayağım buz kesti, midem bulanıyor şuan.

Kendimi yatağa atıcam. Gözüm kararıyor. Of.
allahım inşallah vişne suyudur :(
güçlü kadın ahhahaha(!) ulan ne rezil insanlar var ya kendilerini maymuna çevirdiler ilgi çekmek için
Amk beyinsizi.
"paylaşmış derken bağış mı yapmış amk" diye akıldan geçmiş pis olaydır. ulan sosyal medyada desenize şunu yazarken. sosyal medyada paylaşmış olması uçlarda bile olsa kendini zorlarsan kaldırılabilecek bir şey. "kan bağışı" olarak paylaştığını düşünsene insanın beyni erir burnundan akar gider.

tabi her şey bir kenara ; senin ben yolunu yordamını si.. ööhhöm neyse. ulan ne biçim hayatlar yaşanıyor dünyada. tedavi edilebilir veya unutulabilir/onarılabilir dertleri olup hayattan nefret edenlere sesleniyorum bakında yaşadığınız hayata şükredin. ne kafalar var ne hayatlar yaşanıyor tedavileri mümkün değil..
menstrual kap reklamı çağırışımı yapan paylaşımdır.