bugün

https://img1.picmix.com/o...0/4/9/6/4506940_c410e.gif
görsel
kandilimiz mübarek olsun kardeşlerim.
Kim ne derse desin kandiller güzeldirler.

Uludağ ailesinin ve ailenizin ve de bütün alem-i islam'ın kandillerini tebrik eder, bol dualarınızda bana da yer vermenizi istirham ederim. Kandiliniz kutlu olsun.
Bir yahudi geleneği kandiliniz kutlu olsun.
sağol kardeşim cümlemizin.
tesekkurler hepinizin kutlu gununuz olsun.
rabbim edecegimiz dualari kabul etsin. hayirli kandiller.
Kutlu olsun. Rabbim herkese sevdikleri ile beraber saglik ve mutluluk ile nice kandiller gormeyi nasip etsin.
Elinle yaptigin hayri, dilinle ziyan etme...

Hayirli ve huzurlu kandiller.
Bütün inananlarınındır.
Aşkla şuurla kutlanmalıdır.
Yaradanın da affını sığınılmalıdır.
içten ettiğimiz o dualarımızdır.
kandillerin anlamlarının nereden geldiğini merak ediyordum. kutluyoruz ama nereden geldi bu kandiller anlamları ne? ne ifade ediyorlar... https://www.neoldu.com/ka...er-ve-anlamlari-1322h.htm linkte yer alan paylaşımda bir inceleme yapılmış. aydınlandım bir nevi..
Kandiliniz mübarek olsun.
Bugün gördüğüm en güzel başlık; senin de kandili mübarek olsun ( âmin )
ensar vakfının daha çok mübarek olsun,

onlar bizden daha çok müslüman çünkü.
görsel
Mübarek olsundur evet.
ayni dileklerimle...
bütün uludağ sözlük yazarlarının kandili mübarek olsun.
(bkz: amin) ecmâin, cümleten.
(bkz: regaib kandilini kutlayan yazar)
an itibariyle bana gelen mesaj beni ve ailemi büyük bir hayretle beraber kahkaha krizine sokmuştur. fazlasıyla orjinal olan bu mesajı sizlerle paylaşmayı boynumun borcu bilirim..

sevapların fenerbahçenin satın aldığı hakemler kadar çok, günahların galatasarayın parası kadar az, geleceğin fabian ernst' in kafası kadar parlak, ömrün inönü stadındaki bilet kuyruğu kadar uzun olsun..regaip kandilin mübarek olsun...*
her yıl bu zamanlar telefonlarımızla veya başka iletişim araçlarıyla sevdiklerimize ilettiğimiz kutlama cümlesi. ayrıca herkesin regaip kandili mübarek olsun, hepimizin duaları kabul olur inşallah.
regaip kandilinde telefonunuza gelmesi muhtemel olan mesaj.
senin de mübarek olsun , eskiden kandil geceleri danimarkalı gelin oynardı televizyonlarda efendim ,
muhittin oralardaysa onunla da konuşayım , gibi cevaplar verilebilcek içten söylem.
güncel Önemli Başlıklar