bugün

icloud'a yedekleme isteğidir.
belki birgün sana bile muhtaç olabilirim mesajını taşıyan arkadaşlık isteğidir.
beni ikna et aq (artık serbest sanırım bu kısaltma) demektedir aslında. hadi kendini göster bakalım diyemeyeceğinden, arkadaş olarak kalalım demektedir.
kötü günler için saklanan para gibidir.
samimiyetsizliğin daniskası olan mevzudur. Türk olupta bu konudan muzdarip olmayan erkek sayısı çok azdır.
uzak durunuz, egosunu tatmin etmekten başka bir işe yaramazsınız bu kızın.
acaba bi şey olcak mı bundan merakıdır. artık o kızdan uzaklaşılmalıdır. çünkü sizi reddettiyse hayatınızı baltalamak için her şeyi yapar.
erkeklerle kadınlar arasındaki belirgin farlardan biridir. erkek ayrılırken "yolun açık olsun, dertler benim mutluluk senin olsun" şeklinde yol verirken; kızlar dostuna yakın ol ama düşmanına daha yakın prensibinden yola çıkarak, "allah belasını versin bunun ben reddettiysem zaten bi halt olmaz (olmamalı) bundan" diye düşünürler. aksi ihtimalde kıskançlık ve garip bir içsel sarsıntı yaşarlar. evli barklı, çocuklu kadınlar bile eski kırıkları hakkında böyle düşünür.
yaşadığım olay. bi hatundan hoşlanmışsınızdır. doğru zamanı bekleyip (size göre doğru) açılırsınız ve 'arkadaş kalalım' cevabını alırsınız. 'tamam' dersiniz. sonra arkadaş gibi davranmaya başlarsınız. ortak arkadaşlarınızla çıktığınızda onu da davet edersiniz ama bi türlü ortama girmek istemez ve her defasında bahanesi hazırdır. arayı iyice soğutmaya başlar. hani arkadaştık ulan. gel eskisi gibi içip muhabbet edelim işte.

'arkadaş kalalım' cümlesi aslında 'arkadaş kalmayalım. bundan sonra da görüşmeyelim mümkün olduğunca' anlamına gelir.
Insanı bunalım sokan durumdur hayır dersiniz demek amacın sadece beni sikmekti diyerek sizi suçlu çıkarır.

Evet dersiniz o elalemin adamlarıyla oynaşırken size arkasından ağıt yakmak düşer. Ne bok yiyeceğinizi bilemezsiniz.

En doğrusu kıza konuşma fırsatı vermeden olay yerinden sessiz ve asilce uzaklaşmaktır.

Bir damla göz yaşını içinize akıtarak.
Reddilmeyenin bilmediğidir.
Her ihtimale karşı boşta kalırsa elinin altında tutmaktan başka bir şey değildir.
pusuya yatıp bekleme taktiğidir belki hani gibilerinden ic gecirir.
sizi yedekte tutmak istiyordur. ayık olun.
aşırı tevazu kibirdendir derler. karşındakini üzmemek için çabalayıp, ya ben sana ümit vermek istemiyorum diyip ama bana olan ilgin hoşuma gidiyor sevgili olamayız ama arada görüşsek senin bana olan ilgini hissetsem hiç fena olmaz diyen kadın türünün isteğidir.

şöyle bi durum da var. kadın kibarca reddetme yöntemi olarak arkadaş olarak daha iyiyiz demeye çalışıyor olabilir. o zaman saygı duyup böyle karakterli kadınlara bulmaya devam etmelisin.
erkeklerde "bu da mı gol değil" düşüncesi yaratan öneri şekli. arkadaş kalınabilir. ama arada bazen fedakarlık gerekir. adam özlediğinde arkadaşça da vereceksin dostum.
Açıklaması -elimin altında dur sen,-sevgilim olur da terk edilirsem teselli edersindir.
gariptir. muhtemelen sizi yedekte tutmak istiyordur.

derhal uzaklaşın ordan. kesin hemen muhabbeti. sonra üzülen siz olursunuz.
arkadaşlıkları bitsin istemiyordur belki de.
sevgiliyken iyi sikemedi belki arkadaşken daha iyi siker diye umut ediyordur.
reddettiği adamı zuladaki bira gibi gördüğü olaydır. dışarıda içer içer kafayı bulamaz eve gelince zuladaki bira aklına gelir ve hoop kafa kırılır.
bilmediğimdir.

havam batsın.
bilinmezliğini korumaktadır.
acıma hissiyatından mütevellit oluşur.
Ayip olmasin diyedir. Ortaya cikabilecek potansiyel curcunalar sebebiyle eski sevgiliden arkadas markadas olmaz.
kötü ve teselli tarzı istektir. yapamam abi o anlamda hoşlandıysam ondan sonra arkadaş kalmam çok zor kızlar için nek adar basit olsada.