bugün

kızların arkadaş olarak kalayım daha çok dibimde olsun g.tümün dibinden ayrılmasın hevesidir.
kadınların şu hayatta kabullenemedikleri tek şey, kaybetmek olduğu için, ortaya çıkan bir istektir, hani böyle sevdiğiniz elbiseler olur, her gün giymezsiniz ama kaldırıp atmazsınız da, öyle durur dolapta, istediğiniz zaman, elinizin altındadır.

bu da onun gibi bir şey işte, sen her zaman benim ol ama ben istediğim zaman senin olayım... *
içgüdüsel birşey ve yedek kulübesinde bekletmek asıl amaç.
yedekte tutma isteğidir, yani kız der ki :" ben berkcan a asılıyorum o bakmazsa sana dönerim. "
'istemem yan cebime koy' hareketi de olabilir. hatun kişisi kendini naza çekip 'zor kadınım ben, beni öle kolay elde edemessin' ayaklarına yatıo da olabilir. her şey olabilir, her şey beklenir bunlardan.
ileride daha iyisi çıkmazsa bununla çıkarım mantığıdır.
'hayır bi sktirgit' demektense 'arkadaşım olarak seviyorum ama ben seni' diye ortamı yumuşatarak kibarca reddeden kızlarda olan düşünceli istektir. insanca davranmaktır.
Teselli cümlesidir fakat o an tatlı gelir.arkadaşlar arasında dalga konusu olduğunuz an kıza sayılan bilumum küfürler aracılığı ile kıza zaten soğursunuz,ihtiyaç olmaz.
onu yanında gezdirir.'seni yeterince tanımıyorum tanımam lazım' gibi iğrenç basit cümleler kurulur.saf olan yer saf olmayan yedirir.** bunların ömrü taaa ki kızın bir sevgilisi olana kadardır.yavaş yavaş ilgi azalır ve hatıralara gömülür hoşçakal. *
yıllardır anlayamadığım istektir. tamam canım kabul etmiyorsun anladık bari hayatından sittirip gitmeme izin ver.
tehlikeli istektir. dur yanımda şöyle kimleri reddetmişim unutmamam lazım. arada egom fırlasın demektir.
eğer gerçektenen seviyorsa çok bu koyar insana yarın o kızın bir sevgilisi olduğunda durumunuz içler acısıdır.
Anlayamadığım istektir.Kızımız, erkeğin kendisini her gördüğünde duygularının yeniden depreşeceğini bilmiyordur sanki.
Tamamiyle egovari bir istektir. Erkeğin bakışıyla, sözüyle, davranışlarıyla egosunu okşatır, tımarlatır.
hiç bir zaman gerçekten ne manaya geldiği kestirilemez.
olmayan istektir. kızların bu tarz olayların sonrasında 40 derece sıcakta bile buzları çözünmez.
yapmacık bir istektir. siz onun sikinde bile değilsinizdir.(mantık hatası var ama anladınız bence)
olsa olsa filmlerde olur denen bir istektir.
'sen şurada kenarda bir dur hele,bakalım ne olacak' demek isteyen kızın isteğidir.
hatun kişinin egosunu tatmin etme isteğinden kaynaklanan durum.
teselli ikramiyesi gibidir.
erkek tarafından reddedilirse bir nebze intikam alınabilir, ya sev ya terket misali.
Sen daha iyilerine layıksın dostum.
- ama arkadaş olabiliriz.
+ yok kalsın.
- peki arkadaşım =D.

yaşanmıştır. kendince kelime oyunu yaptı.
suçu erkeğe atma bahanelerindendir.

+: yaa olmaz, ama arkadaş kalalım bak.. senin gibi bir arkadaşı kaybetmek istemem...
-: manyak mısın nesin kızım? normali bulsa ya beni...
+: neden öyle diyorsun tarık? fena mı yani hoşlandığım çocuğu sana anlatsam, icabında seninle kıskandırsam onu?
-: ühü ühü! ulaaaan! düşün lan yakamdan!
güncel Önemli Başlıklar