bugün

(bkz: kuzenim yazmış)
+ seni beğendim. Fiziğin güzel. Benimle sevgili oluyorsun. Pazartesi gel başla.
- Hayır.
+ görüşünü sormadım ve bu bir rica değildi.
-......
+tabiki de hayır
-senin ben gelmişini geçmişini izzetini itibarını haysiyetini şerefini dalağını s******.
'O zaman bana müsaade' demek.
Niye yani illa cevap verme çabası yada laf koyma güdüsü. En azından sizi dinleme zahmetinde bulunduğu için teşekkür edip adam gibi sessizce çeker gidersiniz yok ama arkadaş bizim erkeklerin huyudur yediremeyiz ya muhteşem egomuza, erkekliğimize illa ya bir laf sokacaksın ya küfür edeceksin ya hareket çekeceksin yada bunların hiç birisini yapmasan bile gelip buralarda böyle yaptım şöyle yaptım diyeceksin sonra kızlar bize neden vermiyor diye ağlıyorsunuz.

edit: vermekten kastım sevgileri kaptırdın sen onu.
ben seni senden önce reddettim amk. ama sen anlamadın.
Seni sikeceğime eşek sikerim.
dünya fani ölüm ani bir kere versen ne olurdu yani?
-beni red mi ediyorsun -evet salak -bende seni o zaman sari ediyorum - ne dedin anlamadım. -ya işte ben bunu anlamayacak kadar zekasız biriyle sevgili olamam şimdi s.ktir git.
1 nisanda teklif edip olmayınca 1 nisaaaaan demek de olabilir.
Vay şimdi böyle olduk demek.
-Hayir + hadi ama lutfen, biraz dusunsen, sana istedigin kadar zaman taniyorum. -dusundum, hayir! +Tamam amk bana 100 liraya patladin evet deseydin ne olurdu. -ne? Anlamadim? + yok bir sey denerek, el telefona uzatilir, bir numara tuslanir veya tuslaniyor gibi yapilir. Telefon kulaga goturulur: + alo, tamam sen kazandin, xxxxx e gel. Kiz dumur oluur, olayi anlamaya calisir, biraz zekiyse bir iddia ya kurban gittigini anlar, kahrolur beter olur.
Unutma, buralarda seni seven birisi var, bir gün gelirsen mutlu olacak, gelmezsen... (gözdeki yaş süzülür yanağa)... 6 ay sonra gelmişti...
-senden hoşlanıyorum.
+ben senden hoşlanmıyorum ama
-olabilir oda senin sorunun.
+Çok tatlısın. Seni seviyorum.

-Demek ki duygularımız karşılıklı değilmiş...

+Pardon kuzenim yazmış...
Bundan sonra maç maç düşünüp,önümüzdeki maçlara bakacaz.
Bende öylesine dedim zaten denebilir.
ama ne dersen de içi seni yakar dışı beni yakar o başka.
görsel