bugün

(bkz: öp beni recep ye beni recep)* *
Demezler mi adama van minit dediğin şimon peres'e o olaydan ortalama 8 ay sonra mayınlı araziyi peşkeş çekmeye çalıştığın (bir nevi özür dileme) daha sonra gandi kemal 'in üzerine gitmesi ile olayın kapandığını o siteye kuranlar bilmiyorlar mıymış ama doğru ya o kadar beyin olsa sevgili peygamberleri recep olmaz partileride akepe olmazdı.
(bkz: g*tleri tutuşan akepeliler)
gandilerin pesinden gidenlere bu topraklarin fatihler cikardigini hatirlatan site. dolayisiyla rekabeti fatih mi gandi mi yarisina donduren site. sonucu kestirmek guc olmasa gerek, her horoz kendi coplugunde oter.
kendileri tarafsız bir oluşum olduğunu söylemişler. gerçekten site adından da belli oluyor öyle olduğu.
Bir süre sonra otomatik olarak yücedivan.com a yönlendirilecek olan sitedir.
memlekette dangalakların ne kadar bol olduğuna bir örnek dahadır.
"lidere ihanetle millete hizmete aday olanlara bu milletin ihtiyacı yok" yazıyor.

recep bey ak partiyi uzaydan inip de kurdu dimi? erbakan hoca bana siyonist dedi televizyonlarda, benim arkamdan çemkirdi. recep bey bundan önce hiç bir liderin vesayeti altında değildi. evet evet o kimseyi satmadı.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
(bkz: açmayın dedeler sikişiyor)
(bkz: elleriniz dert görmesin)
tam anlamı ile komik ve zavallı bir zihniytin ürünü sitedir.
anca böyle siteler ile, sanal alemde bebelik yaparak kendini tatmin eder bu ak gençlik.

keşke o siteye o katik siyonistlerden tayyip efendinin alduğı kanlı siyonist madalyasını koysalardı.
veya pkk lideri yani bebek katili apo itine sayın dediği ses kaydını.

neyse işte bebeler eğleniyor ama içlerinde kocaman bir hazımsızlık ve korku var.
çünkü chp'de hiç olmayan bir iktidar hırsı var ve arkasında büyük bir rüzgar.
van minüts diyince bütün israil'in önümüzde eğildiğini, bize biat ettiklerini sanan arkadaşların; muhteşem zengin içerikli, insanların sayfaları arasında kaybolduğu sitesi.

bana önceden parselleme gibi geldi. alan kişi hükümet değişirse bu siteyi chp'ye satmaya çalışabilir. *
işgüzar insan hareketi.
biri bunlara "van minüts" diyerek cengaver olunamayacağını söylemeli.
seni elimle yüce divanda yargılayacağım diyen liderin görüntüleri için bkz: "envai tube portalları"
bir tarafı tutuşmuş insanların abuk subuk site kurma çabasıdır.

(bkz: fatihmiş)
(bkz: fatih görmesek inanacağız)
yüce divan korkusundan tir tir titreyen, halkına ''ananı al git'' diyenleri unutan birkaç gerzeğin sözde kılıçdaroğlu'na vurdukları saçma site.
alsana recep bey diye kemal k' ye linki atılası sitedir:

http://www.recepbey.com/