bugün

entry'ler (406)

21 eylül 2010 tophane artwalk galerilerine saldırı

sergide anti-kemalist öğeler var bu iş olsa olsa CcC AGD CCC NiN iŞiDiR. *

bu boru baska boru

(bkz: kanalizasyon borusu)

batıdaki kürtler geldikleri yere dönsünler

toplanın lan bizde ötüken' e gidiyoruz.

mnskym lan ötüken yolu yokuştur, kim yürüyecek o kadar yolu.

mhp nin akreditasyon uyguladığı medya

türkiye' deki muhafazakar/mütedeyyin çevrelerin yoğun ilgi gösterdiği ve okuduğu hatta bir kısmına fiilen sahip çıktığı medya kuruluşlarıdır.(türkiye, vakit, zaman abobelik noktasında insanların fedakarlık yaparak sahip çıktığı gazetelerdir)

mhp' nin cemaati doğrudan karşısına alması üstüne diğer medyaya da savaş açması ile ne denli kemalist bir zihniyetle yönetildiğinin delilidir. artık ulusal kanal, sözcü neyim takılırsınız.

http://www.toplumsalhafiz...iden-medyaya-akredite.php

60 ların afganistan ı

g-string' le kabil sokaklarında geziliyordu. götü başı açık geziliyodu ne güzeldi o günler be. (şuanki vaziyet skandal ama bana başı açık kadın fotoğrafları ile medeniyet taslayan zihniyete zokanzi.)

bu boru baska boru

yatak odasını sözlüğe taşıyor. helal lan sağlam borun varmış, hepsini mi aldın.

(#9430257)

istanbul için gurup vakti

istanbul için imsak vaktinden yarım saat evvel başlar. şehre düşen kızıl gölge insanı alır başka yerlere götürür.

başlıktaki tüm çağrışımlar için serbestsiniz lan. *

ekmek arasi kutu kola

kral yazar. sikertir.

andımız ve milli güvenlik dersi kaldırılsın

özgür der tarafından yarın (18 eylül) fatih saraçhane parkında saat 15.00 de yapılacak eylemle dile getirilecek istek.

http://haksozhaber.net/news_detail.php?id=16626
--spoiler--
milli güvenlik dersi nasıl bire kafa yapısı nın ve ne tür bir ideolojik yaklaşımın ürü nüdür?
son dönemlerde özgürlüklerin genişletil mesi ve militarist dayatmaların azaltılma sına yönelik pek çok ilerleme sağlandığı iddiasına rağmen "milli güvenlik dersi sorunu"nun milli eğitim bakanlığının ve hükümetin gündemine bir türlü gelmeyişi ni nasıl yorumluyorsunuz?
islami kamuoyunun bu yönde somut, yaygın ve yoğun bir talebinin olmayışı sizce normal midir? bu konuda neler yapılmalıdır?
--spoiler--

baykal ın kütüğünü ben kontrol ederdim

habervaktim.com: sen neymişsin be baytok

baykal ın kütüğünü ben kontrol ederdim

chp genel başkanı kk' nın oy kullanamaması çıkan tartışmalar sonucu, deniz baykal' ın kaset skandalı ile meşhur olan eski danışmanı nesrin baytok tarafından yapılan açıklama. söylenecek laf mı bu yahu? lafı nereye çekeceğimiz belli. *
habertürk' ün sürmanşetten verdiği müthiş haber.

-baykal' ın kütüğü capsli: görsel

mhp nasıl kurtulur

ulusalcılığını itiraf etsin!

ümit özdağ

ters cephe' de ayşenur bahçekapılı tarafından fena halde fırçalanmış hoca(!).

işçi partililerin mhp sevdası

dünün maoisti bugün kemalisti evvelki günün pkk' lısı doğu prinçek ve avanesi görsel ve yazılı medyalarından sürekli mhp' lilere göz kırparak bize aynı zihniyette olduklarını ispat ediyorlar. tgb gençliği ile ülkücü gençlik omuzomuza haydi yiğitler vatanı siz kurtaracaksınız. *

inci sözlük ü canlı yayında tanıtmak

bu mudur, budur----------------) (bkz: inci sözlük yazarlarının trt de programa katılması)

inci sözlük yazarlarının trt de programa katılması

ssg binlerce dolar para kazanıyor. yozlaştılar artık. adam sikti.

inci sözlük yazarlarının trt de programa katılması

trt haber' de nagehan alçı' nın hazırlayıp sunduğu "sosyal medya" programında inci sözlük kurucuları ağırlanacakmış. program başladı, şuan birol güven var az sonra geleceklermiş.

http://www.trt.net.tr/can....aspx?kanal=tv2&slv=0

17 eylül 1961

aradan geçen onca yıl sonra menderese ve aziz hatırasına sahip çıkan bir siyasi kadro kolları sıvayarak çeteci cuntacılardan hesap soracaktır!

ruhun şad olsun merhum şehit lider.

(bkz: 17 eylul 1961)

2010 yılında hala kemalist olmak

(bkz: looser)

kemalist şirin

mazlum şirinlere sürekli baskı yapar.