bugün

Nato tatbikatında hedefe atatürkle beraber konulmuş kişi. Sanırım ekmek arası bor yemeden önce biraz Ceng edeceğiz yiğidlerim.
eğer olur da zaman makinesini icat edersem* ilk ziyaret edeceğim kişilerden birisidir.
iktidarını korumak dışında yaptıklarının ve söylediklerinin tutar tarafı olmayan, bu uğurda milletin birbirine düşmesinden insanların ölümüne birçok kötülüğü göze almış kişidir. Bütün bunların üzerine de şimdi dışladığı değer ve kişilerden beklentileri olduğunu dışa vurmaktadır. Hatta kendisine destek çıkmayanları hain ilan etmekte ettirmektedir.

iyi De sayın cumhurbaşkanımız. 15 temmuz sonrası tüm ülke arkanızda durmadı mı? Bekledik, birlik beraberlik olmasını istedik. Daha fazla kontrol etmek istediniz, onu da aldınız. 1,5 yıldır ohal deyiz. Liyakatı tahsis edeceğinize, fetö nün devlete yerleştiği şekilde başka cemaat ve torpillere yol verdiniz. Partinizde bir kişinin bile soruşturulması yapılmadı. Orduya yuvalanan fetöcüler ayaklandı, o zaman sorun ordu yapısında gibi saçma bir mantıkla ohal yetkileri ile orduyu dağıttınız. Muhalefete baskı yapmak için yetkileri kullandınız ama fetöcüler hala her yerde cirit atıyor. Şimdi bu koşullarda neyin kimin arkasında duralım, yetkiyi kötüye kullandıysanız yanınıza kalmaz. Tek adam rejimine girmeyin kendinize kötülük edersiniz diye kalan 2 3 muhalif kanaldaki birçok konuşmacı fikir belirtti. Ne dediniz, terörist dediniz, çukur dediniz. Hayır demek ihanet dediniz, Almanya Hollanda ya o dönem posta koyarken iyiydi.

Özetle, kendi bildiğini okuyup koşulsuz destek bekleyen, belli kesimden alması muhtemel olan, ama acıdır ki, onların desteği sürdürmesinin de ülkenin ekonomisinin istikrarlı olmasına bağlı olduğunun farkında olup olmadığını bilemediğimiz AKP genel başkanıdır. Bu makama da atı alan Üsküdarı geçti diyerek kazandığı (!) referandumla gelmiş kişidir.

Ha, dış ülkelerden gelip buralara şekil vermeye kalkanların karşısına dikiliriz, ama ayaklarımızı tekmelerseniz onu da yapamayacak hale geleceğiz. Ona aklınız basmıyor bir türlü.
görsel
ansızın atatürkçülüğe u dönüşüne soyunmasının temelinde, şüphesiz ki 27 kasım sonrası gelecek tepkileri yumuşatma çabaları vardır.
yoksa neden o çelengi tekrar tekrar 5 kere düzeltsin ?
Milyonlara yön veren adam.
Para olan milyonlara tabi.
tayyip erdoğan kim ya hep duyuyorum ama.
Atatürke tepki olarak doğmuş çomar ların başkanı. Cahil kesim bu adama bayılıyor.
Gelmiş geçmiş en samimiyetsiz siyasetçi.
gelmiş geçmiş en iyi hitabetçilerden biri.
edit: kendisine iyi veya kötü derseniz değişir ama hitabeti tartışılmaz bence.
türkiye cumhuriyeti nin başkomutanıdır. evet.
Ak parti ye bir şekil vermesi gereken, ulu hakan dan sonra sonra gelmiş en büyük türk siyasetçisidir.
gereksiz yere konuşan ve samimiyetsiz bir lider.
Son koyunbükücü.
Gelmiş ama hala gitmemiş.
Çok akıllı siyasetçi yada bu kadar düşünmeyen bir toplumu çok iyi idare eden bir idareci.

15 seneden sonra yapılan yanlış siyesetin Hesabını Bile Vermeden kahraman ilan edilen Cumhurbaşkanı.
dün ak dediğine bugün kara ertesi günde gıri diyen bir siyasetçi. 2019 başkan olma ihtimali yok.
sayin cumhurbaşkanım, hazir basliginiz hortlamısken size bir cumle ile hitap etmek istiyorum.
bu ülkenin sizin ve secmeninizin beyin konforu bozulmasın diye 1 adim dahi geriye gitme lüksü yoktur.
sizler din kalıbını asamadiniz diye biz hep cenderenin icinde kalacak değiliz. din seddini aşacağız! 2019 da inşallah.
Bas imam.
Bir gün çıkıp da kandırdıımmmm derse çok tatlı şaka yapıyor diye halk tarafından yine baştacı ilan edilip yüzde 55 oy alırsa yazdıklarımı hatırlayın..
Devlet bahçeli'den daha çok sevdiğim sayın cumhurbaşkanı. Geçmişten beri hep CHP'ye oy vermiş biri olarak AKP'ye oy verme ihtimalim MHP'ye oy verme ihtimalimden daha fazladır. Oysa geçmişte her genel seçim öncesi acaba MHP'ye mi oy versem diye düşünürdüm. Şimdi akp gözüme MHP'den daha sempatik görünüyor.
Benim 12 yaşında kardeşim var o herkesin dediğine inanmıyor sorguluyor araştırıyor.
kasımpaşalımız, cumhurbaşkanımız ve inşaAllah yakında Başkanımız zaten insanlar şimdiden onu başkanım diye çağırmaya başladı bile tamam belki cumhurbaşkanı uzun olduğu için kısaltarak söylüyorlar asıl manasıyla değil ama olsun. Her gördüğümde gülümsüyorum. zalime karşı sert ve gaddar mazluma karşı yumuşacık bir yüreği var. Allah başımızdan eksik etmesin lakin o da birgün gidecek bunu bilmek üzücü. Umarım bir kasımpaşalı daha gelir zalime meydan okuyanından!
Cumhurbaşkanı.
şu videonun nasıl bir şey olduğunu anlamak için kalp gözü gerekli.

https://youtu.be/TrK_ZLIUk2A