bugün

Huber Köşkü'ndeki basın toplantısı öncesi yüz ifadesi

görsel
şimdi merak ediyorum başdanışmanları eyalet sistemi diye konuşuyorlardı. kendisi de hayır üniter yapı korunacak diyordu. ne yapacak danışmanlarını görevden alacak mı milleti boşverip sözünü sallayıp danışmanlarını mı dinleyecek. aslına bakarsanız büyük bir darbe yedi ama istediğini aldı. bop eşbaşkanıyım diye açıklama yapıyordu acaba o projenin devamı mıdır bu olay? kendisinin sözü şuydu. türkiyenin ortadoğuda bir görevi var bu görevi yapıyoruz biz. bu projede diyarbakır bir star olabilir bir merkez olabilir. allah sonumuzu hayretsin.
gerçekten inanıyor musun o, insanları kandırmak için kullandığın dine bilmiyorum ama eğer ki inanıyorsan, şuna da inan ki orada seni ateşler bekliyor olacak. ve şuna da inan seni cezalandırmak için öbür dünyayı beklemeyen milyonlar var burada. ve o milyonlar sana gerçek cehennemi yaşatacak. kork, çünkü şuçlarını biliyorsun ve dönülmez bir yola girdin. korkuyorsun, çünkü sonunun geldiğini anladın. ve biz senden korkmuyoruz, korkmayacağız..
rakiplerini yine dümdüz edip daha düz hale getirmiş sevgili liderimiz .
kendisi bir ateisttir. açık ve net. avane müşrik çomar kitlenin idolüdür. senelerdir ayakta yiyor...
secilmiş başbakan Ahmet Davutoğlu yerine cinaliyi getiren demokrasi fatihidir.

Bugün Hollanda komünizmle yönetilecek olsa senin ne kadar umrunda olursa bu seçim Avrupanın o kadar umrundaydı. Kerizlerden oy toparlamak için mağduru oynadı işe yaradı.

Pkk hayır diyor dedi bugün doğuda oylar arttı diye sevindiğini söylüyor. asıl teröristler trakya'da demek bilemedik reis. Ortalama bir zekaya sahip. ne aldatılan ne aldatan oldum diyor. 6 ay önce milletim affetsin aldatıldım diyordu.

yavaş dön reis ümmet yetişemiyor.
(bkz: mr president)
I got the power mantigi ile yaziyorum;

Referandum sonucunu kilpayi kazanmis olmanin verdigi endise var yuzunde.

Bir dahaki sandigi net kazanamayacaginin farkindaligi. Ne kadar 7 yil daha tepe de olsa da tek sorumlu olmak agir gelecek olabilir. Onu bize gepettosu gosterecek. Eger ezici ustunlukle kazanmis olsa rahat olacakti. Kaybetmis olsa yine sorumluluklari atacak gunah kecileri bulacakti. Ama su an kimse yok. Tek adam derken bile yankilaniyordur sesi.

Simdi isi gercekten zor. Zerre sevmem kendisini ama bu isi turkiye kendi icinde cozmeli, yurt disi basini tamamen demokrasinin elden gittigini yaziyor. Algi yoneltiyor. Icerde aklima gelen her turlu kufuru sayarim ama disariya karsi turk bayraginin baskani damgasi artik omuzlarinda.

Ne diyeyim kolay gelsin.
Zafer konuşmasını yaparken bile yüzü asıktı. bence kendisi de haberdar mühürsüz oy pusulalarından. Olayların içinde olmadığım için hileye dair net konuşamıyorum ama allah'a havale ediyorum. Elimden başka bir şey gelmiyor.

ülkede hiçbir kuruma güvenemiyorum. polis, tsk, ösym, ysk, hsyk, mit, diyanet vs... her şey elinde. farz edelim ki oyları değiştirdiler kime ne diyeceksin ki? ohal var diyerek insanları sandıklara yaklaştırmamışlar.
Hırsızdır, yolsuzdur, yalancıdır.
bugün şapkasını önüne koyup akıl sağlığı ile düşünerek, bu milletin gerçekte ne istediğini tabloya bir kez bakarak ve defalarca süzgeçten süzerek adaletli bir şeyler yapmasını elbette beklemeyeceğiz.

Fakat ıstırap oluyorsun artık, ysk nı da al git.
Biz sadece kazanamadık ama siz kaybettiniz!
atatürkden komutan olmaz artık çünkü öleli 100 yıl olacak .

yani kendinize kanlı canlı nefes alan bir atatürk bulun . oda mümkün değil değil mi ?

şu atatürk ü unutmuşum pardon .

(bkz: kemal kılıçdaroğlu)

askerliğini cephelerde koşturarak yapmış mı ki acaba .

(bkz: alevi)
görsel
Ulkenin geleceginin peskes cekildigi sahsiyet. Tarih bunu da unutmayacak diyecegim ama ulkedeki malum kitle sayesinde hicbir sey olmayacaktir. Bu dunyada degilse bile diger tarafta iki elim yakasinda olacaktir. Hem bunun, hem de buna bu denli sorgulamadan biat edenlerin. Haram zikkim olsun.
9gagdaki adamlar şu anda erdoğan diye paylaşmışlar.

https://img-9gag-fun.9cac...m/photo/aEYXODe_460sv.mp4
fakire din, iman. oğlana yat, liman.
Seçim Yenilgisini hazmedemeyen malum kesimin 15 gün boyunca hakarette bulunması muhtemel cumhurbaşkanımızdır.
Yeni gelen sistemle, eski sistem de aldığı yarı oya yetişemeyen muhalefeti kendine 1. 4 oy puanıyla yaklaştırarak rakip etmiştir.
Chp liler gılışdar ı indirip yerine adam gibi birisini koysalar cumhurbaşkanlığı seçimini kazanıp meclisteki çoğunluğu bile yakalaya bilirler.

Ama dingiller bunu daha yeni yeni fark ediyorlar.

Sen kafanı yorma reis, bunlar yeni sistemi anladıça süt içip karnı doymuş kediye dönecekler.
rakiplerini 8 kez üst üste seçimleri kazanmak suretiyle silindir gibi ezip ne söyleyeceklerini şaşırtan gelmiş geçmiş en başarılı siyaset adamı .

devrimcilerin ağzını açık bırakan sersemleten siyaset adamı .

yüce allah ayağını taşlara dokundurmasın düşmanlarının tuzaklarını kendi başlarına geçirsin inşaallah .

zira biz dostumuzu düşmanlarının hallerinden ağlamalarından tanırız .
" Erdoğan, Siirt'te üç sandığın kurulu yok diye YSK'nın tekrar ettirdiği seçimle milletvekili oldu.

Milyonlarca mühürsüz oy> 3 sandık."

http://www.gercekgundem.c...-soru-nasil-basbakan-oldu
rap grubu.
Bu şekilde üslubu sert ve baskıcı davranmaya devam ederse geleceğin Kaddafi'si olmaya aday. Bunu ben söylemiyorum Amerika ve dünya genelinde köşe yazarları, analistler ve ülkeye dışardan bakan Türkler söylüyor.

Erdoğan gerçekten kendi halkının yarısını teröristlerin yanında olmakla itham etmiş biri. Mühürsüz pusulalar referandumun meşruiyetini sorgulatıyor ve erdoğanist olmayan %50 devlete olan aidiyetlerini kaybediyor. Acilen uluslararası arenada imajını düzeltmeye ihtiyacın var. Bakın Batı demiyorum, uluslararası diyorum.
mevcut seçim sistemi sayesinde gelmiştir, seçim meçim kazanmamıştır sistemin ekmeğini yemiştir, önümüzdeki dönem artık mhp kalmayacağından artık bahçeli desteği de olmayacak ilk defa sonunda muhterem stepnesinin işi bitti . Ve sağ olsun sistemi de değiştirmiştir; seküler rejim yakın, yani cehape zihniyetinin olduğu bir hükümet ılımlı siyasetle siyasal islamın son 15 yıldır ettiği pisliği temizleyemezdi.
Cazibenin görsel karşılığı...
yatmadan önce neler düşündüğünü ve sabah nasıl uyandığını merak ettiğim siyasetçi. evet, gerçek siyaset kendisinin yaptığıdır. çoğu duygudan arınmış olmak gerekir iyi bir siyaset için.